Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Trzy Korony Żarnowiec - Unia Jaroszowiec 1 ( każdy inny wynik sporą niespodzianką ).
Olimpia Łobzów - Spartak Charsznica 1 ( Olimpia zawodzi na całej linii i ze Spartakiem wygrają ale też nie bez problemów ).
Centuria Chechło - Laskowianka Laski 1 ( U siebie Chechło dobrze się czuje i z beniaminkiem powinni zapunktowac za 3 pkt ).
Bolesław Bukowno - Promień Przeginia 1 ( Przeginia coraz lepiej i pnie się w górę ligowej tabeli ale mimo wszystko Bukowno musi zmazac plamę po wtopie z Wierbką ).
Hetman Dłużec - Leśnik Gorenice 2 ( Leśnik to solidna drużyna i udowodni to w Domaniewicach ).
Błysk Zederman - Orzeł Kwasniow 1 ( ciekawy aspekt kibicowski 😀. Błysk odniesie drugie zwycięstwo z rzędu bez problemu. Orzeł tonie jak Titanic ).
Pilica Wierbka - Wielmożanka Wielmoża 1 ( Wielmoża dobrze zagrała w Bydlinie drugą połowę lecz popełniali sporo błędów w obronie. Wierbka powinna wygrać w tym meczu lecz Chłopcy Motyki napewno nie popuszcza gospodarzom tak łatwo ).
Strażak Przybyslawice - Legion Bydlin 2 ( Niewątpliwie szlagier tej kolejki. Pojedynek drużyny która u siebie jeszcze nie przegrała z drużyną która nie zaznała porażki od 7 spotkań. Vamos Bydlin ! ).

Żubert

Posty: 834
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 9 razy
Skąd: Przeginia
Trzy Korony Żarnowiec - Unia Jaroszowiec 1 (U siebie Żarnowiec da radę, aczkolwiek nie powinno być jakiegoś strasznego nokautu)
Olimpia Łobzów - Spartak Charsznica 1 (Tak jak większość osób pisze Olimpia zawodzi, ale powinna tutaj minimalnie wygrać)
Centuria Chechło - Laskowianka Laski 1 (Nie widziałem jeszcze jak grają Laski, ale jeśli Centuria poprawi skuteczność to powinna wygrywać mecze z drużynami środka tabeli)
Bolesław Bukowno - Promień Przeginia 1X (Promień jedzie do jaskini lwa na pożarcie, ale jeśli formacja defensywna się spisze to można pokusić się chociaż o punkt)
Hetman Dłużec - Leśnik Gorenice 2 (Postawię na Leśnik który patrząc na wyniki prezentuje się dosyć solidnie)
Błysk Zederman - Orzeł Kwaśniów Górny 1 ( W meczu o 6 punktów Błysk jest faworytem i powinien minimalnie, ale wygrać)
Pilica Wierbka - Wielmożanka Wielmoża 1 (Gospodarze po wygranej u lidera pokazują , iż nie przypadkowo są tak wysoko w tabeli. Wielmożanka łatwo punktów nie odda, ale na gospodarzy to będzie jednak za mało)
Strażak Przybysławice - Legion Bydlin 2 ( W hicie kolejki może być różnie. 2-1, 1-1, czy 2-3. Postawię na gości bo widać że są na fali)

Co do meczu.
Promień wskazywany na porażkę pojechał do jaskini lwa by przegrać i wynik nikogo nie dziwi ,ale całe spotkanie było calkiem dobrym i ciekawym widowiskiem.
Mecz prowadzili oczywiście gospodarze,a Promień ograniczył się do kontr ale w pierwszej połowie to goście mieli dwie świetne okazje które powinni wykorzystać. W 5 minucie nasz napastnik nie skorzystał z błędu obrony i zamiast strzelać przyjmował piłkę która mu uciekła, kilka minut później świetny strzał z ok. 10 metrów minimalnie minął bramkę BB. Gospodarze posiadający częściej piłkę odpowiedzieli kilkoma strzałami jednak nie były one tak klarowne jak sytuacje Promienia.
Druga połowa zaczęła się tak jak pierwsza pod dyktando gospodarzy, lecz to Promień w 50 minucie miał strzał po którym piłka trafia w słupek. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 60 minucie po nie udolnym wybiciu piłki z pola karnego zawodnik gospodarzy trafia do bramki Promienia.
Gospodarze uskrzydleni bramką ruszyli jeszcze odważniej do przodu i 5 minut później po rzucie wolnym i strzale tuż z przed "16" zrobiło się 2 -0.Dalsza część gry byłą dosyć nijaka z kilkoma strzałami. Ozdobą spotkania była bramka na 3-0 dla gospodarzy w ostatniej akcji meczu ok. 94 minuty.
Gospodarze wygrali dzisiaj po prostu jakością, aczkolwiek rozmawiać z kibicami gospodarzy i kilkoma osobami z naszej ligi Promień do straty bramki grał z liderem jak równy z równym.
Szkoda głupio straconego gola na 1-0, ale cóż taki jest sport. Od siebie dodam że jednak ciężej grało się z Strażakiem i Legionem, także nie taki lider straszny Smile

Olimpia Łobzów 1-2 Spartak Charsznica
Centuria Chechło 3-0 Laskowianka Laski
Trzy Korony Żarnowiec 4-2 Unia Jaroszowiec

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Sob 22:31, 13 Paź 2018, w całości zmieniany 1 raz
janeczek12345

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 177

Centuria 3:0 Laskowianka
Początek meczu to przewagą gości, którzy mieli kilka doskonałych sytuacji... Najpierw w pojedynku sam na sam dobrze interweniował Sadkowski, chwilę później dośrodkowanie do napastnika Laskowianki, ktory strzela po długim rogu i piłkę zmierzającą do bramki paruje na rzut różny bramkarz Chechła...Po tych sytuacjach przyszły szanse dla drużyny gospodarzy którzy tak jak goście mieli dobre sytuacje do strzelenia bramek...Najlepsza z nich miał Jezuita ktory nie trafił w piłkę dogrywaną wzdłuż bramki przez Kumele. W końcówce pierwszej połowy Tieleszewski posyła prostopadłe podanie wprost na głowę Jezuity a ten zamienia to na bramkę. W pierwszej połowie oby dwie drużyny miały jeszcze kilka strzałów, jednak albo były one nie celne albo dobrze interweniowali dobrze spisujacy się bramkarze. Początek drugiej połowy dość wyrównany i obie drużyny mialy szanse na zdobycie bramek. Zawodnik gości posyła piłkę wzdłuż bramki, jednak jego kolega z zespołu zamiast pakować piłkę do pustej bramki to ten posyła j wysoko nad poprzeczką od tego momentu to przewaga gospodarzy kilka dobrych zagrań pozwoliło do stworzenia sobie kilku 100 procentowych okazji, które nie wykorzystał głównie jezuita. Około 75 minuty dobre podanie Bebnowskiego do Tieleszewskiego a ten z rogu 16 ładnym strzałem po długim rogu podwyższa wynik na 2:0. W środku pola zrobiło się bardzo dużo miejsca i lepiej na tym wyszła Centuria dobijajac Laskowianka na 3:0 za sprawą Miszkiewicza ktory na raty pokonuje golkipera gości. Gosporze pokazali pokaz nieskutecznosc w końcówce meczu gdzie najpierw Leśniak mógł podwyższyć prowadzenie jednak jego strzał poleciał wysoko ponad bramka. Nastepnie Miszkiewicza strzał również powędrował ,,Panu Bogu w okno". Co do spotkania to dobry mecz w którym nie można było narzekać na nudę, bez jakiś głupich czy chamskich faulow... dzięki za mecz i powodzenia w następnych kolejkach.

Ostatnio zmieniony przez janeczek12345 dnia Nie 12:56, 14 Paź 2018, w całości zmieniany 2 razy
dejw

Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 188

Skandal w Domaniewicach!
W 80 minucie meczu Hetman Dłużec - Leśnik Gorenice kibic uderzył bocznego sędziego od tyłu w głowę i sędzia główny zakończył mecz. Po tym zdarzeniu doszło do bijatyki kibiców. Co ciekawe Hetman w tym momencie grał już w 9 po dwóch czerwonych kartkach.

Ramsio200

Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 113

Jak najbardziej taka sytuacja nigdy nie może mieć miejsca, nieupilnowany kibic wdarł się na boisko i uderzył sędziego, jednak trzeba wspomnieć że było to wywołane żenującą postawą głównego sędziego, który sypał kartki tylko dla zawodników Hetmana, a pod koniec w przeciągu 5 minut dwie czerwone za rzekome obraźliwe słowa. Mecz zakończony ok. 80 min przy wyniku 2:2.

dejw

Posty: 188

Ramsio200 napisał:

Sorry ale te kartki wam się należały. Wy, mając całkiem dobry wynik skupialiscie się na faulach i pyskówkach. Nr 17 powinien wylecieć już wcześniej.
Jak miał on być upilnowany jak chwile wczesniej gosc ktory wczesniej byl porzadkowym wyzywal tego sedziego. Mam nadzieję ze zostaniecie porządnie ukarani i będziecie mieć zakaz gry w Domaniewicach bo ten obiekt nie powinien być dopuszczony do gry.

janek

Posty: 58

dejw napisał:

Powinienem wylecieć za 2 faule w środku boiska przez cały mecz? Widziałeś faul waszego napastnika na naszym obrońcy przy linii w pierwszej połowie? Nawet go słownie nie upomniał... A co do obiektu - czym się różni wasz od naszego?

dejw

Posty: 188

janek napisał:

Wszystkim...
Mamy szatnie. Mamy ogrodzone boisko (u nas taka akcja z pobiciem sędziego raczej byłaby niemozliwa). Idziemy dalej. Nawet ciężko dojść na wasze boisko. Nie wiedzielismy gdzie sa sedziowie. Ponadto nasze boisko jest wymiarowe i w lepszym stanie.

Raúl González Blanco

Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 11

Nie każdy miał sponsora jak wy żeby zrobić takie boisko pamiętam jakie było przedtem także każdy ma takie boisko na jakie pozwalaja finanse klubu, szkoda że wasz klubik z takim zajebistym obiektem męczy się z drużyną z tak beznadziejnym boiskiem także swoje dyrdymaly zachowaj dla siebie pozdro

demsi

Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Ospel Wierbka - Wielmozanka Wielmoża 3:2 (1:0)
D. Bartos x3

dejw

Posty: 188

Raúl González Blanco napisał:

Przed remontem było lepsze niz wasze obecnie.
Boisko nie wyremontowal sponsor.
No właśnie, na naszym obiekcie przegralibyscie dość wysoko. Dziwi to że mając dobry wynik tak się zachowujecie, bo mogliście mieć co najmniej 1 punkt.