Tomasz Hajto następca Gmocha

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 177

Centuria Chechło - Olimpia Łobzów 2:1 (1:1)
Mecz zaczyna dobrze Centuria, gdzie po ładnym strzale zza pola karnego pokonuje Tieleszewski. Na odpowiedź długo nie czekaliśmy i po kilkunastu minutach Olimpia pokonuje bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam. Do końca pierwszej połowy zespół gości kontroluje i prowadzi grę atakując ramkę centurii raz po raz, lecz nie skutecznie i do połowy utrzymuje się wynik 1:1. Początek drugiej połowy przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy atakowali raz za razem lecz bez skutku, wydawało się że centuria osiągnie zamierzony cel jednak po ewidentnym faulu sędzia wskazuje na ,, wapno", jednak zawodnik Olimpii przegrywa walkę z Sadkowskim. Gospodarze krótko po tym strzelają bramkę za sprawą Jezuity. Do konca spotkania zawodnicy z Łobzów atakują bramkę gospodarzy jednak bez skutku i 3 pkt pozostają w Chechle. Co do arbitrów to główny sędzia podejmował często dziwne decyzje jednak większych błędów nie popełnił , karny oczywisty...

Żubert

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 834
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 9 razy
Skąd: Przeginia
Jeśli piszecie relacje, to podajcie strzelców kto wie.

Jezuita

Ostatnio zmieniony przez janeczek12345 dnia Pon 11:34, 27 Sie 2018, w całości zmieniany 1 raz
dejw

Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 188

szkoda, że głównie po meczu Orła z Leśnikiem mówi się o pracy sędzi a nie o naszej grze. Pani sędzia zabrała na show Wink

Żubert

Posty: 834

Byliście faworytem Dejw, i wygraliście więc o czym mówić Wink
A sędziowanie cóż...Jest jakie jest i do póki będą rządy JOBŚ to tak będzie.
Takie będzie sędziowanie, tak będzie zarządzane ile drużyn spada, i tak dalej.
Tego forum chociaż nikt nie zamknie Wink

klichu

Posty: 142

no to ja was Dejw pochwale ładnie graliście piłka zwłaszcza po strzeleniu pierwszej bramki kilkakrotnie udało wam się rozklepać defensywę Orła .Druga połowa to już show Dżoany karnego dla was nie było i gol na 0:5 to parodia dla nas za to należała się jedenastka.Czerwień dla waszego napastnika ewidentna który z całej siły odpycha naszego obrońce itp itd nie mniej jednak wygrywacie jak najbardziej zasłużenie będąc drużyna przez niemal cały mecz dużo lepszą.

dejw

Posty: 188

dzięki.
nie dziwię się Wam, sędziowanie było słabe.
co do tego faulu naszego zawodnika, niestety tego nie widziałem, ale na ławce mówili że gdyby była czerwona to nikt z nas by nie protestował.

dejw

Posty: 188

jeszcze tak wrócę do meczu, przeglądałem teraz typowania i rzuciło mi się w oczy że kilka osób typując mecz Leśnika użyło zwrotu "doświadczony zespół". O jakie tu doświadczenie chodzi? Boiskowe? Czy wiek? Bo jeśli o to drugie to w ostatnim meczu nasz skład pod względem dat urodzenia wyglądał następująco:
94 - 89, 85, 95, 97 - 01, 96, 01 - 95, 94, 86 (rezerwa: 87, 86, 95, 00).

Dawidoff napisał:

z tym pare lat w A klasie to też bym nie przesadzał Wink po 2000 roku w A klasie gramy dopiero 3 sezon, a w takiej okręgówce graliśmy 4 Laughing

Żubert

Posty: 834

Dejw to i tak procentuje Smile
A to doświadczenie było porównywane na tle Orła raczej, a nie do całej ligi
Macie kilku ogranych zawodników + kilku młodszych i daje to dobre połączenie jak widać po starcie sezonu.
Tak z ciekawości to chyba najwięcej doświadczonych zawodników gra w Żarnowcu i Wierbce, ale to piszę patrząc na skład gdzie od kilku lat widać te same twarze Wink W Unii i Legionie też kadra ma zawodników którzy grają już myślę ok 10 lat.
A jeszcze jedno jak już poruszyliśmy ten temat.
Ma ktoś starszego zawodnika niż nasz bramkarz ? Rocznik 75

dejw

Posty: 188

Żubert napisał:

Dokładnie. Mamy kilku starszych, wielu młodych. Jakoś to trener zebrał do kupy i myślę, że będzie tylko lepiej.
Dziwne uczucie kiedy gram z zawodnikami, którzy urodzili sie w roku kiedy ja zaczynałem grę w juniorach Wink

Nasz trener jest 1975 rocznik, jest zgłoszony ale jeszcze nie zagrał.