Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Dav1 napisał:
Przebój - Trzy Korony 2:1

Przebój strzela gola na wagę 3 pkt w okolicach 95-97 min i już sędzia kończy mecz.
Żarnowiec nie strzela karnego i nie wykorzystuje 2 sytuacji sam na sam w doliczonym czasie. I połowa to delikatna przewaga Przeboju ale II to już Żarnowiec lepszy. Nie zasłużone pkt dla Przeboju.

dla Żarnowca strzelił G.Kur

Sędziowanie na poziomie katastrofalnym

Dosyć szczęśliwe zwycięstwo Przeboju w ostatniej akcji meczu. Tak naprawdę wynik mógł być w drugą stronę , gdyby Żarnowiec wykorzystał rzut karny w pierwszej połowie oraz kilka wybornych sytuacji. Duże brawa za ambicję dla grającego na pozycji bramkarza trenera gości , który kilka razy świetnie interweniował i musiał z powodu kontuzji przedwcześnie opuścić plac gry. Co do sędziowania to nie chcę się wypowiadać nawet bo szkoda słów i nerwów.

Centuria2-3 Strażak

Gratulacje dla zawodników gości, z 2:0 na 2:3 ale nie o tym, wyjaśnijcie mi może dlaczego sędziowie to tacy hipokryci i musza na większości meczów robić z siebie gwiazdeczki, dlaczego policjant, który za swoją prace bierze pieniążki musi znac przepisy a sędzia, który tez je bierze wcale ich znac nie musi. Błąd może się zdarzyć każdemu, nikt nie nie idealny ale po błędzie który mogę obejrzeć siadam do czytania przepisów i czytam gdzie zrobiłem swój błąd żeby drugi raz go nie popełnić, to po co… lepiej ta sytuacji powtórzyć jeszcze raz i wymyślając swoje przepisy. Sędzia oczywiście dość znany nie tylko u nas w chechle ale i na naszym forum, może obejrzy sobie nagranie i zasiądzie w końcu nad przepisami.

a może to zawodnicy i kluby powinny siąść do przepisów przed meczem i po meczu ?
są nowe wytyczne co do spalonych.

i zarówno bramka z Wielmożanką jak i ze Czaplami słusznie nie uznane... szkoleniowa sytuacja z meczu z Wielmozanka, czekamy na nagranie z Czaplami.

Spec

Dołączył: 23 Kwi 2022
Posty: 42

Skąd: Europa
11 listopada o godzinie 11:00 zostanie rozegrany zalegly mecz:

Laskowianka Laski - Wielmozanka Wielmoza
( 1- Laskowianka zdecydowanym faworytem, do tej pory u siebie przegrala po zlym meczu tylko z Wolbromiem. Ewentualna Wygrana gospodarzy sprawi ze zakoncza runde na drugim miejscu. )

Posty: 23

Gratulacje na każdej drużyny za miejsce jak mają ale zaskoczeniem jest forma Wolbromia i gratulacje za lidera jesieni

Soja

Posty: 329

To ja napisał:

Przebój wykonuje swoją pracę i efekty dały świetny rezultat i fotel lidera A klasy , ale pamiętajmy, że to dopiero półmetek sezonu. Głównym kandydatem jak w ostatnim Bydlin do awansu jest zdecydowanie drużyna Pogoni i wg Mnie tylko jakaś katastrofa musiała by się stać , aby ekipa trenera M.Górki nie uzyskała promocji w czerwcu do KO. Jednak narazie długa przerwa od rozgrywek aż do połowy marca i wiele się może zdarzyć.

Spec

Posty: 42

Soja napisał:

Zgadzam sie z Twoja opinia, moim faworytem tez jest druzyna z Miechowa. Zaplecze i mocny szeroki sklad wskazuja na nich. Rezerwy Wolbromia super, ale ich styl nie byl taki fajny jak Pogoni Miechow, rezerwy pod koniec sezonu moga byc ograniczone wsparciem z pierwszej druzyny, no i rezerwy nie moga awansowac jezeli pierwsza druzyna jest lige wyzej.
Przed sezonem do grona faworytow obstawialem Laskowianke, ale podczas pierwszej rundy stracili u mnie faworyzacje. Laskowianka ma zbyt mlody sklad, slabo im idzie na wyjazdach i czesto maja problemy ze slabymi druzynami - co pokazuje mecz z Wielmoza.
Brak wykonczenia i bledy w obronie nie pozwola wygrac ligi.

Z profilu Czapli na FB

"W dniu 06.12.2022, w wieku 24 lat zmarł Krzysztof Dyrda. Popularny wśród naszego środowiska „Czikita”- jak nazywali go koledzy z drużyny, był jednym z liderów naszego klubu, czołowym piłkarzem olkuskiej A- klasy, najlepszym strzelcem poprzedniego sezonu w naszym zespole a przede wszystkim, kolegą z jednej szatni, jednego klubu, dlatego wciąż nie dowierzamy, że musimy to pisać...
Przekazujemy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia całej rodzinie."

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Nie 9:27, 11 Gru 2022, w całości zmieniany 2 razy