demsi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Błysk Zederman - Strumyk Zarzecze 2 (obie drużyny zaliczyły udany start, Strumyk wydaje się jednak solidniejszą drużyną)
Ospel Wierbka - Spartak Charsznica 1
Orzeł Kwaśniów Górny - Spartak Wielkanoc-Gołcza 2 (w starciu beniaminków faworyt może być tylko jeden i są nim Spartanie)
Centuria Chechło - Czapla Czaple Małe/Przybysławice 1 (Centuria bez żadnych kłopotów odniesie trzecie zwycięstwo na własnym boisku)
Pogoń Miechów - Piliczanka II Pilica 2 (starcie przedostatniej drużyny z liderem no to jak można inaczej zatypować? Co z tego że Pogoń co mecz tak pięknie gra jak zawodzi na całej linii)
Przebój II Wolbrom - Trzy Korony Żarnowiec 1 (pora tego meczu zdecydowanie przemawia za gospodarzami)
Wielmożanka Wielmoża - Laskowianka Laski (skoro mecz w listopadzie to nie widzę sensu teraz go typować)

środkowy pomocnik

Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 248

Błysk Zederman - Strumyk Zarzecze 1 ( Wyrównany bój. 2:1 )
Pilica Wierbka - Spartak Charsznica 1 ( Wierbka bez najlepszych zawodników ligowy średniak. Jeśli są robią robotę i Qwaszonki mogą mieć ciężko o punkty )
Orzeł Kwaśniów Górny - Spartak Wielkanoc-Gołcza 2 ( W B klasie górą Gołcza. Klasę wyżej bez zmian )
Centuria Chechło - Czapla Czaple Małe/Przybysławice 1 ( Raczej pewniak )
Pogoń Miechów - Piliczanka II Pilica 1 ( Typowałem Miechów jak większość do wygrania ligi. Na razie Przypominają Ległe z zeszłego sezonu. Typ na przekór )
Przebój II Wolbrom - Trzy Korony Żarnowiec 1 ( Czasami w takich meczach lubi paść niespodzianka. Typ jednak według kursu )

Przebój - Trzy Korony 2:1

Przebój strzela gola na wagę 3 pkt w okolicach 95-97 min i już sędzia kończy mecz.
Żarnowiec nie strzela karnego i nie wykorzystuje 2 sytuacji sam na sam w doliczonym czasie. I połowa to delikatna przewaga Przeboju ale II to już Żarnowiec lepszy. Nie zasłużone pkt dla Przeboju.

Pogoń Piliczanka 2-0
Dobry mecz Pogoni jak i Piliczanki (zwłaszcza w okolicach 70-90 minuty) Pilica nie strzela karnego

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Sob 19:00, 10 Wrz 2022, w całości zmieniany 1 raz
demsi

Posty: 361

Ospel Wierbka - Spartak Charsznica 5:2 (3:0)

Błysk 2-3 Strumyk
Mecz rozpoczął się od szybko strzelonej bramki dla Zarzecza po dośrodkowaniu z lewej strony i tak naprawdę tyle można napisać o pierwszej połowie, Strumyk częściej posiadał pilke, ale większego zagrożenia do przerwy nie zrobił, tak samo jak gospodarze którzy rzadko w ogóle wybierali się pod bramkę gości.
Tak szybko jak w pierwszej, tak i w drugiej połowie padła bramka, tym razem na wyrównanie dla Błysku, w tej sytuacji nie popisał się blok obronny Zarzecza. Gdy wydawało się, że gospodarze przejęli inicjatywę w grze i dążą do objęcia prowadzenia, goście przeprowadzili rajd prawą stroną i po wrzutce na długi słupek napastnik zamknął akcję strzałem z głowy. Po kilku minutach od drugiego gola prostopadle podanie z własnej połowy wykorzystał skrzydłowy Strumyka, który miał ułatwione zadanie dzięki bramkarzowi Zedermana, który przed interwencją potknął się i przewrócił. W międzyczasie jeden z zawodników gospodarzy dostał niecodziennej kontuzji, która okazała się jednak na tyle poważna, iż wymagała interwencji ratowników medycznych i zwiezienia ze stadionu karetką.
Na 15 minut przed końcem Błysk strzela bramkę kontaktową, ale to wszystko, na co było stać gospodarzy w tym meczu, mimo prób i starań goście z Zarzecza potrafili się skutecznie wybronić, choć z minuty na minutę było to coraz trudniejsze poprzez zapadające ciemności.
Sędzia zakończył spotkanie niemal na równo z rozpoczęciem ulewy, ogólnie spisał się dobrze, i choć nie ustrzegł się pojedynczych błędów, nie miały one wpływu na przebieg spotkania.

Td04 napisał:

Gratulacje dla zawodników gości, z 2:0 na 2:3 ale nie o tym, wyjaśnijcie mi może dlaczego sędziowie to tacy hipokryci i musza na większości meczów robić z siebie gwiazdeczki, dlaczego policjant, który za swoją prace bierze pieniążki musi znac przepisy a sędzia, który tez je bierze wcale ich znac nie musi. Błąd może się zdarzyć każdemu, nikt nie nie idealny ale po błędzie który mogę obejrzeć siadam do czytania przepisów i czytam gdzie zrobiłem swój błąd żeby drugi raz go nie popełnić, to po co… lepiej ta sytuacji powtórzyć jeszcze raz i wymyślając swoje przepisy. Sędzia oczywiście dość znany nie tylko u nas w chechle ale i na naszym forum, może obejrzy sobie nagranie i zasiądzie w końcu nad przepisami.

Posty: 248

janeczek12345 napisał:

Z tym policjantem co musi znać przepisy to chyba nie najlepszy przykład.
Co do samej sytuacji z tego co się orientuje, bramka powinna zostać uznana. Znam trenera który uczulał swoich obrońców żeby w takich sytuacjach nie interweniować, bo przy kiksie napastnik mimo że palił będzie na czystej pozycji. Dodał też, że w tych aklasach sędziowie na to nie patrzą i wczoraj dokładnie tak było.