Posty: 264
Przeczytał: 6 tematów

Skąd: Żarnowiec
Dziduj napisał:
Wtrącę się do rozmowy i w tym wypadku Klichu ma rację, jeżeli chodzi o sędziowanie to wybitne nie było i z mojej obiektywnej oceny remis powinien być sprawiedliwy

No troszkę odleciałeś.
Było 3:0 i mieliśmy sytuację sam na sam potem słupki obijane. Orzeł nie miał sytuacji do zdobycia bramki. Przecież Trzy Korony sobie strzeliły 2 swojaki więc o czym tu mowa, jaki remis sprawiedliwy. Równie dobrze mogło być 6:0 gdyby wpadało to co miało wejsc. Nasze błędy były bardziej rażące nic kolegi klicha bo on zrobił faule w polu karnym.

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Pon 9:59, 22 Sie 2022, w całości zmieniany 1 raz
Ziomekelo

Dołączył: 24 Sie 2022
Posty: 1

klichu napisał:
żarnowiec : Kwaśńiów 3:2 (2:0) Kwaśniów mocno osłabiony ,pierwsza połowa dla gospodarzy którzy strzelają po kontrowersyjnym karnym na 1:0 i dokladają drugą po ładnej kontrze ,tuż przed końcem pierwszej połowy ,początek drugich 45 minut to popis Krawczyka juniora który dyktuje karnego z kapelusza bedąc idealnie ustawionym ... (był liniowym) skup się na sędziowaniu a nie podrywaniu koleżanek z pracy.

Naucz się bronić lepiej bo nie masz pojęcia o tym. Karne ewidentne. Jakim trzeba byc debilem żeby takie rzeczy na forum pisać.
Pozdro Kibic Zarnowca.

klichu
Tomasz Hajto następca Gmocha

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 142

Masz rację o tych koleżankach niepotrzebnie pisałem,ale złość i frustracja wzięły górę.Co do karnych powtórzę się ,przy pierwszym dałem pretekst,drugiego absolutnie nie było.W moim wieku chyba troszkę za pózno na naukę bronienia.Tak jak kiedyś pisałem piłka to gra błędów ,a błędy bramkarza najczęściej kończą się stratą gola.Jak wiesz na bramce stoję z konieczności i często słyszę ze i tak sobie nie najgorzej radzę ale jeśli masz pojęcie to zapraszam do Orła, chętnie odstąpię ci miejsce. Czyżby sędzia Marcin założył konto?