Zarzecze -Wolbrom 1-0 (0-0)

twistedgold

Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 18

W pierwszej połowie Strumyk stworzył sobie 4-6 100% sytuacji, kiedy Wolbrom tylko próbował coś kontratakować. W drugiej połwie jedni i drudzy mieli swoje okazje.
Sędziowanie na plus, poza jedną kontrowersją z ostrym atakiem zawodnika strumyka, taka pomarańczowa kartka…
Wynik w świat, z przebiegu Zarzecze konkretniejsze

Ricardo napisał:

klichu
Tomasz Hajto następca Gmocha

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 142

żarnowiec : Kwaśńiów 3:2 (2:0) Kwaśniów mocno osłabiony ,pierwsza połowa dla gospodarzy którzy strzelają po kontrowersyjnym karnym na 1:0 i dokladają drugą po ładnej kontrze ,tuż przed końcem pierwszej połowy ,początek drugich 45 minut to popis Krawczyka juniora który dyktuje karnego z kapelusza bedąc idealnie ustawionym ... (był liniowym) skup się na sędziowaniu a nie podrywaniu koleżanek z pracy.

G.Jaros

Kolego klichu nie wiem z jakiej perspektywy widziałeś mecz ale oba karne ewidentne to błędzie Waszego bramkarza chyba że Ty jesteś bramkarzem to rozumiem post. Drugi karny dla Nas to wielbłąd na spółkę z obrońcą gdzie Nasz szybki napastnik wykorzystuje to wszystko i potem bramkarz pakuje się w napastnika Żarnowca. Nie rozumiem dlaczego czujesz się skrzywdzony. Według mnie sędziowanie było dobre i nie było nic,co można było rzucić w kontrowersje.
Mecz w wykonaniu Żarnowca w pierwszej połowie to kontrola i dominacja a II to całkiem coś innego.
Urwiecie punkty jeszcze nie jednym w tej lidze. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Sob 23:28, 20 Sie 2022, w całości zmieniany 1 raz

Strumyk 1:0 ( 0:0 ) Przebój II

Pierwsza połowa kilka sytuacji 100 % dla gospodarzy , między innymi słupek po strzale zza pola karnego Sz.Gila. Goście również też mieli swoje sytuację po strzałach P.Mączki. Bramka dla Zarzecza pada w około 65 minucie po strzale jednego z zawodników Strumyka , które zamienia się w podanie do Joao Bisaia i z najbliższej odległości zdobywa bramkę. Zarzecze do końca meczu mądrze się broniło i Wolbrom nie miał za bardzo argumentów , aby doprowadzić do wyrównania.

klichu

Posty: 142

kolego Dav1 ciężko nazwać się bramkarzem 😜 ale tak stałem wczoraj na bramce.Błędy ewidentne ale przy drugim karnym gwarantuję ci że nie było żadnego kontaktu z waszym napastnikiem,pod koniec meczu wasz obrońca zdemolował naszego zawodnika i tam karnego nie było.

Dav1

Posty: 264

klichu napisał:

Wiem że jesteś zawodnikiem z pola, miły Pan śpiewak mi wspomniał o tym Smile
Ja to pisze z perspektywy trybun,jeżeli nie było kontaktu to Nasz napastnik dobry aktor a sędzia faktycznie popełnił błąd. Ja daję opis meczu tylko i wylacznie z mojej oceny.
Tak jak piszesz , tam faktycznie mógł być karny dla Was. Obrońca zbyt ostro zaatakował.
Ale przyznaj że bramki dla Was to są Bramki samobójcze Smile W drugiej połowie przejęliście inicjatywę w ofensywie bo Nasza defensywa była strasznie zagubiona i nerwowa - brak środka pola. Ogólnie to był mecz błędów.
Ale Cię wyczułem po poście że to Ty stałeś na bramce Very Happy

Niezwyciężony

Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 44

A pamiętam że mieliście kiedyś w Kwaśniowie takiego bramkarza co podajże odszedł do Kolbarku, ty przecież dobry stoper jesteś to nie próbowaliście go ściągnąć do siebie? Bo w Kolbarku już chyba nie gra

klichu

Posty: 142

Fakt że gdyby nie moje błędy nie byłoby tych sytuacji z karnymi,biorę to na klatę i największe pretensje mam do siebie.Marcin Ryza bo o nim mowa zakończył karierę jeszcze jak Błyskawica istniała.

Spec

Dołączył: 23 Kwi 2022
Posty: 42

Skąd: Europa
środkowy pomocnik napisał:
Spartak Wielkanoc/Gołcza - Spartak Charsznica 1 ( Derby Kwaśnicy raczej dla beniaminka )
Trzy Korony Żarnowiec - Orzeł Kwasniów 1 ( Bramkarz bramkarzem ale jeszcze trzeba stworzyć sobie te sytuacje. Na Żarnowcu zawsze ciężko się gra )
Strumyk Zarzecze - Przebój II Wolbrom 1 ( Jak dla mnie obie drużyny będą w górnej połówce tabeli. No raczej pora meczu to nie przypadek i Strumyk powinien to wykorzystać )
Pogoń Miechów - Wielmożanka Wielmoża 1 ( Nie sądzę żeby padła tu niespodzianka. Raczej skłaniam się że może być wysoko )
Piliczanka II Pilica - Ospel Wierbka 1 ( Więcej jakości u Gospodarzy. Drużyna Wierbki wiadomo że nie przyjedzie się położyć i sprytem mogą urwać punkty )
Błysk Zederman - Czapla Czaple Małe/Przybysławice 1 ( Zederman chyba będzie silniejszy niż w poprzednim sezonie. Czaple niekoniecznie )
Laskowianka Laski - Centuria Chechło 2 ( Laski na awans )

Laski 4-0 Centuria (do połowy 1-0.)

1-0 Kubański
2-0 Majchrzak
3-0 Majchrzak
4-0 Majchrzak
Tak tylko w skrócie że mogło być dużo więcej niż 4-0 dla Laskowianki

Ostatnio zmieniony przez Spec dnia Nie 19:27, 21 Sie 2022, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 44

Szkoda bo młody chłopak i dobrze sobie radził między słupkami. Macie dobrą ekipę to próbował bym go namawiać żeby wrócił to spokojnie środek tabeli wasz Wink albo jakiegoś bramkarza dobrego ściągnąć a ty na obronę Wink

Dziduj

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 11

Wtrącę się do rozmowy i w tym wypadku Klichu ma rację, jeżeli chodzi o sędziowanie to wybitne nie było i z mojej obiektywnej oceny remis powinien być sprawiedliwy

rambo

Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 44

Spec napisał:

Bardzo fajny mecz zero chamstwa z obu stron gra od tyłu a nie laga jak prawie wszystkie zespoły brawo Chechlo brawo Laski więcej takich meczy