Strumyk podobno na lewo :p Szansa dla hetmana Smile

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 58

Pomógł: 7 razy

Kibic95 napisał:

No zglosiliście zawodników dopiero po meczu, plus zawodnicy z Miechowa na nie swoje nazwiska Razz Ale troche za duze baty na walkower Laughing

Ostatnio zmieniony przez janek dnia Nie 15:19, 05 Sie 2018, w całości zmieniany 1 raz
Żubert

Posty: 834

Pomógł: 9 razy
Skąd: Przeginia
Promień - Wielmożanka 5:1
Mecz pod dyktando gospodarzy.
Obydwie drużyny w mocno okrojonych składach.
Bramki dla Promienia:
K.Bąbka x3
M.Stach
J.Nowak

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Nie 18:13, 05 Sie 2018, w całości zmieniany 1 raz

Przeczytał: 6 tematów

Leśnik Gorenice - Prądnik Sułoszowa 1:5 (1:1)

Wydaje mi się, że wynik nie oddaje tego co się działo na boisku. Do przerwy po 1, najpierw przewaga Prądnika, tak ok od 25 minuty dominacja Gorenic, jednakże zakończona 1 bramką, notabene samobójczą.
Druga połowa, szybko Prądnik wychodzi na prowadzenie 1:2. Potem gra się w miarę wyrównała. 3 bramki w ostatnich minutach, jedna ze spalonego, druga po kontrowersyjnym karnym.
Prądnik gra bardzo delikatnie, co chwilę ktoś leży, szukają "pomocy" u sędziego. Wiele niedokładności. Niestety nie wróżę im wielkiej kariery w okręgówce. Skończą jak Strażak Przybysławice. Mam nadzieję, że wykorzystają ten sezon w okręgówce, bo dłużej tam nie zabawią. I nie pisze tego złośliwie, czy dlatego że wczoraj przegraliśmy. Ale takie są realia. W okręgówce nie mają co liczyć na sędziów, a ponadto znając porywczość ich trenera, niejednokrotnie będą musieli sobie radzić bez niego na ławce.
Sędziowanie w drugiej połowie szczególnie tragedia. Kropka.

Stanley's son

Posty: 114

Skąd: Stanley's Village
dejw napisał:

Nie zagraliśmy wczoraj dobrze, ale pisanie o wyniku nieoddającym przebiegu meczu to spore nadużycie. W samej pierwszej polowie mogliśmy zdobyć 4-5 goli, a w drugiej to już ciężko policzyć nawet. Apeluje o ściągnięcie różowych okularów, bo jeżeli my graliśmy na A-Klasowym poziomie, to Wy z całą pewnością na B-Klasowym.

Co do sędziowania, to oczywiście wieczne skargi gospodarzy. Wasza linia obrony stoi na połowie boiska i za każdym razem ma pretensje, że liniowy nie podnosi spalonego (których i tak było z 15). Mieliście nawet pretensje o ostatniego karnego (gdzie był tak bardzo oczywisty). Rozumiem, że gość popełniał błędy, ale ileż można go wyklinać na boisku? Jakby się przysłuchał co wygadujecie w jego kierunku, to ze 3 od razu by wywalił do "szatni". Kompletny brak szacunku, fajnie byłoby to w końcu tępić, bo piłka to nasze hobby Smile

Co do gry w okręgówce, to zgadzam się - mamy dużo do poprawy. Niemniej jednak uważam, że przy braku większej liczby urazów (dość wąska kadra) jesteśmy w stanie poprawić kilka elementów gry i w efekcie zaprezentować się z lepszej strony niż Strażak. Także mam nadzieję Dejw, że będziesz mile zaskoczony.

dejw

Posty: 188

Stanley's son napisał:

Ty bronisz sędziego, a w pierwszej połowie Wasza ławka, na czele z trenerem ciągle miała do niego pretensje.
Co do kontrowersyjnego karnego, widząc to z kilku metrów, uważam że faul był przed polem karnym.
O naszej grze nie mówię, bo skład był niekompletny, do tego nowe twarze, mało trenowaliśmy itd zatem o nas się nie martw. Spadek nam nie grozi. Za to Wy właśnie, jeśli nie zaczniecie realnie patrzeć na swój potencjał to w grudniu będziecie mieć ze 2 pkt w sumie... I nie mówię tego złośliwie, fajnie że awansowaliście, byliście w ub. sezonie najlepsi, ale po prostu takie są realia.

Posty: 114

Być może tak było, w każdym razie mówię o tym, że można się nie zgadzać z decyzjami, ale zachowując jakąś kulturę. Po prostu denerwuje mnie szukanie winy w pierwszej kolejności u arbitra. Tyczy się to wszystkich drużyn.

Co do gry to znowu szukasz usprawiedliwień, że nie mieliście składu, zgrania itd. W każdej drużynie w przerwie zachodzą większe lub mniejsze zmiany. Tak jak inni, mam nadzieję z meczu na mecz będziemy wyglądać lepiej, od tego są treningi. Przygotowywaliśmy się do sezonu na tle czwartoligowych rywali w większości. Im lepszy przeciwnik, tym lepiej wygladalismy. Najgorsze mecze z Wami i Promieniem.

Ile punktów mamy zdobyć, żebyś uznał nasz występ za relatywnie udany? 5? 10? 15? 25?

BTW. Ciekaw jestem co inni byliby w stanie zrobić dostając z gminy 15k i nie mając żadnego większego sponsora.

dejw

Posty: 188

Ja nie szukam winy u sędziów. Niezależnie od ich decyzji też pewnie byśmy przegrali, może innym stosunkiem, może takim samym bo byście się spięli i dalej atakowali i zdobyli bramki.

Zauważ, że pracy sędziów w moim poście poświęciłem jedno krótkie zdanie.

Udany? Hm. Jeśli nie będzie dostawać lania co mecz, a jeśli nawet przegracie to nie różnicą 5 goli. Reasumując, udany występ w tym przypadku to utrzymanie na koniec sezonu.

Na starym forum pisałem, jako jeden z nielicznych, że fajnie, że awansowaliście, zasłużyliście na to, ale teraz czeka Was lekcja. I tylko od Was zależy co z niej wyciągniecie.

Posty: 114

Widzę tutaj spory rozjazd, bo utrzymanie to pewnie będzie jakieś 28pkt, czyli trzeba będzie skończyć z bilansem powiedzmy 8-4-14. Czyli co drugi mecz trzeba punktować.

Wątek kończe, rozumiem, że nie miałeś złych intencji, chciałem Cię tylko nakłonić do wstrzymania się z opiniami przed rozegraniem kilku kolejek. Co do Was, to miejmy nadzieję, że jest tak jak mówisz, bo we wczorajszej formie typuje jakieś 12 miejsce na koniec sezonu. Przede wszystkim nie możecie bronić tak wysoko, bo co mecz będzie wpadać 5 goli do Waszej sieci.

dejw

Posty: 188

Jak boczny będzie kumaty to nie będziemy tracić tyle goli, bo łapać na spalone potrafimy.

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Jako obserwator tego meczu nie zgadzam się z opinią Dejwa. Zgoda ze ławka Pradnika na czele z trenerem żywiołowo reagowała w kilku sytuacjach lecz dluzny nie pozostał wasz Trener Zouhar który też nie był gorszy od trenera Suloszowy. Co do meczu w 2 połowie praktycznie Leśnik nie zagroził bramce Pradnika a wiekszosc bramek padło dla gości po błędach linii obrony Gorenic. A wybiegani goście z Pradnika raz za raz to wykorzystywali.. Co do utrzymania Pradnika dejw nawet sezon się nie zaczął a już na straconej pozycji dajesz Suloszowe. Widac utrzymany skład plus dołączyło chyba 2 zawodników z KS Olkusz którzy pomogą napewno beniaminkowi. I wg mnie napewno w V lidze zaprezentują się lepiej niż Strazak który chciał zrobić drużynę na juz a wiemy jak się to skończyło. W Suloszowie widac pomysl na swoich wychowanków i na budowę długofalowej drużyny opartej na swoich zawodnikach i wg mnie mają szansę na utrzymanie.

.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.olkuskapilka.fora.pl Strona Główna » Puchar Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)