Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Proszowianka 0:1 ( 0:1 ) Przebój

Mecz ogólnie obfitował w mało sytuacji podbramkowych z obu stron. Przyjezdni zdobywają zwycięską bramkę z rzutu rożnego, gdzie najwyżej do piłki wyskakuję debiutujący w barwach Przeboju kolumbijski środkowy obrońca O.Zapata i z najbliższej odległości piłkę do siatki pakuję kapitan K.Pałka. W drugiej połowie to Proszowice przeważały na placu gry , lecz nie potrafili rozbić świetnie prezentującego się bloku defensywnego Wolbromia. Można rzec zapachniało u nas trochę taktyką Czesia Michniewicza w tym spotkaniu , ale jak się okazało finalnie była to taktyka oraz plan na ten mecz bardzo trafna. Ważne 3 punkty w kontekście " czuba tabeli" dla Nas na trudnym terenie oraz cieszy kolejne w tym sezonie zagranie na przysłowiowe " zero z tyłu ".

rud_van_nisterlojj napisał:

Przegrywamy 2-3, ale mecz był dosyć wyrównanym spotkaniem i patrząc na to gdzie obydwa zespoły znajdują się w ligowej tabeli to wielkiej różnicy nie było widać.
Bramki dla Promienia:
M. Seweryn
P. Mistela

Soja

Posty: 329

Bolesław 0:3 ( 0:1 ) Przebój

Mecz rozpoczął się z 10-15 minutowym opóźnieniem ze względu na opóźniony przyjazd trójki sędziowskiej z Krakowa. Co do samego przebiegu meczu to Przebój dominował przez większość meczu. Jednak otwieramy wynik dopiero pod koniec pierwszej połowy za sprawą K.Przybka. Po zmianie stron obraz mógł ulec zmianie około 60 minuty , wtedy drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną otrzymuję nasz obrońca M.Antosiewicz. Na szczęście dla Nas niedługo po tym zdarzeniu sytuację sam na sam z golkiperem Bukowna wykorzystuję K.Rolka i podwyższa prowadzenie Wolbromia. Wynik ustalamy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego K.Pałki i niefortunnej interwencji defensora Bukowna , który pakuję piłkę do własnej bramki. Pod koniec spotkania gospodarze mogli pokusić się o zmniejszenie rozmiarów porażki , jednakże nieznacznie pudłowali obok bramki Wolbromia lub na posterunku był A.Tupchii.

Ralcja z profilu FB Promienia:

"Niestety nasz zespół przegrał we wczorajszym meczu z drużyną Świtu ❌ Z przebiegu spotkania szkoda punktów pozostawionych na boisku w Krzeszowicach. W 38 minucie meczu to Promień wyszedł na prowadzenie po golu Jakub Mandeckiego. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa. W 73 minucie nasz zespół podwyższył prowadzenie i po golu Dawida Byczka było już 2:0. Wszystko wskazywało na to, że 3 pkt pojadą do Przegini. Natomiast w końcowych 15 minutach stało się coś nieprzewidzianego. 75 minuta Świt strzela bramkę kontaktową. 83 minuta doprowadza do remisu. 87 minuta Świt Krzeszowice strzela zwycięską bramkę i pokonuje finalnie Promień 3:2."