Post Temat postu: Kolejka 10 - 21-22 października
Bolesław Bukowno - Zieleńczanka Zielonki 21 października, 11:00
Przebój Wolbrom - Promień Przeginia 21 października, 11:00
LKS Niedźwiedź - Orzeł Bębło 21 października, 15:30
Piliczanka Pilica - LKS Skała 2004 22 października, 11:00
Laskowianka Laski - Przemsza Klucze 22 października, 14:30
Proszowianka Proszowice - Legion Bydlin 22 października, 15:00
Piast Wołowice - Świt Krzeszowice 22 października, 15:30

Żubert

Posty: 834

Przebój Wolbrom - Promień Przeginia
4:1
Mecz rozpoczął się od naszego prowadzania po rzucie karnym podyktowanym w 3 minucie na Piotrze Misteli. Skutecznym egzekutorem okazał się Jakub Lewandowski.
W 12 minucie gospodarze również mają szansę po rzucie karnym, ale nasz bramkarz broni strzał zawodnika Przeboju.
Do przerwy prowadzimy 1-0
Druga połowa to już inny mecz.
Mamy sytuację na 2-0 niestety nie strzelamy.
Szybkie 2 bramki gospodarzy i mamy 2-1.
(Przy bramce na 2-1 ewidentny spalony)
Przy prowadzeniu gospodarzy mamy 2 okazje na wyrównanie.
Niestety z braku kadry na boisku musi pojawić się trener (SZACUN Wesoły!!!)
Tracimy 2 kolejne bramki i przegrywamy 4-1.

Soja dopisze coś od siebie Smile Przy pełnym skałdzie postraszylibyśmy na pewno Przebój bardziej. Osobiście dziwię się że są tak wysoko bo Legion czy Zielonki prezentowały się

4:1

Pierwsza połowa w porównaniu do drugiej połowy to przepaść w naszej grze. Oba karne ewidentne z tym , że tylko pewnie egzekwowała go Przeginia 🤭😀. W drugiej połowie od pierwszych minut rzucamy się na Promień i szybko doprowadzamy do remisu , a niedługo potem wychodzimy na prowadzenie. Przy 2-1 groźny strzał zawodnika Promienia z okolic 20 m , który nieznacznie mija bramkę Przeboju. Zdobywamy kolejne dwie bramki jedną po centrze z rzutu rożnego i skutecznej główce M.Antosiewicza, a wynik spotkania zamyka skutecznym strzałem z okolic linii pola karnego A. Polachow.

Problemy kadrowe Promienia napewno odbiły się w drugiej połowie , gdzie w okolicach 60 minuty musiał na placu gry pojawić się sam Trener a wcześniej opuścił plac gry podstawowy obrońca z powodu wymuszonej zmiany i napewno to odbiło się na jakości gry przyjezdnych. Liga nie kłamie i jak narazie cieszymy się ze swoich rezultatów, choć nie ukrywam bardzo źle weszliśmy w sobotę w mecz , jednak ostatecznie udało się odwrócić z nawiązką wynik spotkania.