Pomógł: 9 razy
Skąd: Przeginia
spacer
WYJAZDOWA NIEMOC

Tak niestety dalej wyglądają mecze Promienia w tym sezonie. Mimo iż zawodnicy Promienia nie grali źle to znowu spotkanie wyjazdowe zakończyło się porażką.
To że gospodarze to wymagający przeciwnik wiedzieliśmy od dawna, ale nie taki "diabeł straszny jak go malują". W pierwszej połowie to Promień prowadził grę i stwarzał groźniejsze sytuacje.
O ile początkowe minuty spotkania były dosyć wyrównane to końcówka pierwszej połowy należała zdecydowanie do Promienia. Najpierw po strzale Przemysława Sioły piłka trafia w słupek a kilka minut później z rzutu wolnego w słupek trafia Marek Stach.
Gospodarze odpowiedzieli bramką lecz zawodnik z Wierbki znajdował się na pozycji spalonej. Jak mawia przysłowie niewykorzystane sytuacje się mszczą i niestety sprawdziło się to w 1 minucie drugiej połowy.
Świetne uderzenie z za pola karnego i gospodarze wychodzą na prowadzenie. Nie minęło 5 minut a gospodarze prowadzili już 2-0. Centro-strzał zawodnik gospodarzy, błąd bramkarza Promienia i gol dla gospodarzy stał się faktem.
Mimo iż zawodnicy Promienia śmielej zaatakowali to ok. 60 minuty goście podwyższają na 3-0. Fatalny błąd bramkarza Promienia i bramka z ponad 40 metrów.
Przy prowadzeniu 3-0 goście cofnęli się mądrze do obrony i mecz zakończył się wynikiem 3-0. Wynik wg mnie niesprawiedliwy bo sami kibice gospodarzy powiedzieli iż to Promień grał a Ospel strzelał gole.
Cieszy tylko dobra gra, ale za to nie skoki i punktów za styl nie ma...

Kajman

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 25

spacer
Skoro Wierbka wygrała 3:0 w mojej ocenie jest lepszą drużyną bo zagrała mądrze taktycznie. Dali Wam grać ale oni strzelali bramki. Przeginia oczywiście też zawsze gra dobrą piłkę.

2-1 Gądek(Karny)

Mecz który pokazał ze gwiazdki obyte w wyższych ligach i nabuzowany trener nie zawsze wygraja z charakterem i ambicja .

W pierwszej połowie Wielmoża powinna wygrywac spokojnie 2 bramkami,ale niestety marnujemy dobre okazje,i schodzimy z wynikiem 1:0 ,pod koniec pierwszej połowy Majster (bramkarz Wielmoży)broni karnego profesorowi Kańczudze ,Wielmoża traci stopera na druga połowe który dostaje czerwona kartke za niesportowe zachowanie.

Druga połowa to oblezenie bramki Majstra i dało to efekt Leśnik wyrównuje,ale 5 min pozniej Przybek jest faulowany w polu karnym i pewnie karnego wykorzystuje Gądek,Wielmoża kończy mecz w ósemke najpierw czerwona kartke dostaje Bąk,a potem Tokaj wylatuje z boiska,ale zasłuzenie dowozimy 3 punkty do końca:),Warto odnotowac chamstwo gwiazd Gorenic,ktos udaje profesora a za chwile mowi zeby polamac zawodnikom Wielmozy kości,troche słabo jak na gościa który grał pare lat temu w najlepszych czasach Przeboju Wolbrom.

Twierdza Wielmoża powoli zaczyna sie odbudowywac:)

Ostatnio zmieniony przez 1997 dnia Nie 14:44, 15 Wrz 2019, w całości zmieniany 2 razy

spacer
Warto odnotowac chamstwo gwiazd Gorenic,ktos udaje profesora a za chwile mowi zeby polamac zawodnikom Wielmozy kości,troche słabo jak na gościa który grał pare lat temu w najlepszych czasach Przeboju Wolbrom.

A zastanowiłeś się dlaczego tak powiedział? Konczyliscie mecz w 8 ośmiu zawodników i wszyscy wylecieli za faule. Ambicja?

Kamilek1000001

Dołączył: 30 Kwi 2019
Posty: 33

spacer
Do 1997, po pierwsze popatrz na tabele, po drugie jaka ambicja i charakter? Czy kopanie po nogach to jest ambicja, czy może brak umiejętności? 3 czerwone kartki o czymś świadczą a powinno być więcej. Wasza gra to laga do przodu i może się coś urodzi bo na waszym kozim pastwisku w nic innego się nie da grać. Ale fakt drużyna myśląca o awansie powinna takie mecze przepychac na swoją korzyść. Niestety wasze pastwisko ograniczyło największy atut gości czyli gre kombinacyjna. Obrazacie zawodnika drużyny gości a który z was może się pochwalić gra wyżej niż A klasa?Gorenice dalej będą walczyły o awans a wy o co?Na wyjeździe meczu nie możecie wygrać. A tak nawiasem mówiąc jak się nie ma umiejętności to trzeba mies sportowy charakter, a nie charakter z dyskoteki.

Ostatnio zmieniony przez Kamilek1000001 dnia Nie 15:28, 15 Wrz 2019, w całości zmieniany 2 razy

Prądnik Unia 3-4.

Było już 3-0, ale gra gospodarzy cały mecz zła, skutecznosc jeszcze gorsza, a w 2 połowie same wylewy. Będzie ciężki sezon, chyba byle się utrzymać. Z drużyny już zostały resztki i zgliszcza...

Pekerdi

Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 8

spacer
Prądnik Unia 3:4 (3:1)

Piękny powrót i odwrócenie wyniku przez Jaroszowiec . widać ze 2 ostatnie wpadki to byly duże braki kadrowe chodź dzisiaj tez nie widziałem chłopaków z Ukrainy którzy tez robili swoja robotę. 1 polowa do 30 min dominacja Prądnika później tak jakby Unia wrzuciła drugi bieg i od tej pory zaczęli walkę o powrót do samego końca co się opłaciło, jedna bramka dla uni nie zaliczona po wątpliwym spalonym . jednym słowem w jaroszowcu wyniki będą jak bedzie zawsze kadra

Strzelców niestety nie znam

Ostatnio zmieniony przez Pekerdi dnia Nie 19:25, 15 Wrz 2019, w całości zmieniany 1 raz
Dwóch SPECJALISTWO

Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 17

spacer
Sułoszowa 3:4 Unia

Pierwsze 30 minut pod dyktando gospodarzy z czego wyniekiem 3 bramki dla Pradnika, goście przespali zupełnie prawie całą połowę od 30/35 minuty zaczęli grać i walczyć czego wynikiem jest 3:4. Unia druga połowa zdecydowanie lepsza skuteczniejsza i z przebiegu drugich 45 minut mocniejsza od gospodarzy. Sułoszowa grała tylko czegoś brakowało. Widać pewniaczek

Bramki:
2x Pańczyk
1 Dudek
1 Tomsia. karny

Ostatnio zmieniony przez Dwóch SPECJALISTWO dnia Nie 19:33, 15 Wrz 2019, w całości zmieniany 2 razy
Żubert

Posty: 834

spacer
Kajman napisał:

Dwie bramki bezapelacyjnie zawalił nasz bramkarz i tyle.
Gospodarze nie zagrali nic taktycznie lepiej, bo niby skąd ten wniosek?
Dopisało im szczęściem które jednak sprzyja podobno lepszym.
Dla mnie osobiście mecz na remis. Liczę że Demsi wstawi tutaj swój opis, albo napisze chociaż kilka zdań co do mojego postu o meczu.

wielmozanka1998

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 67

spacer
Kamilek1000001 napisał:
Przegrać z drużyną, która gra w 8-osobowym składzie to jest brak umiejętności. Nie stworzyliście żadnej sytuacji pod naszą bramką ( gol po rzucie wolnym i pechowej interewncji bramkarza) nawet w przewadze 3 zawodników więc o czym to świadczy ? Jedyne co było słychać to gadanie na czele z trenerem. A na tabelę popatrzę za kilka kolejek i wtedy pogadamy, Ale jak to przez cały mecz krzyczał Radim i tak awansujecie Smile