Bramki dla Olimpii:
Samobójcza
Dawid Dobrek x3
Michał Płowiec

Ostatnio zmieniony przez Kajman dnia Sob 21:00, 24 Sie 2019, w całości zmieniany 1 raz

Dominik Kozieł

Przy stanie 1:1 nasz bramkarz Sz.Półkoszek broni rzut karny wykonywany przez zawodnika Wielmoży.

1997

Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 99

Skąd: Wielmoża
spacer
Soja napisał:

Przyjechalismy do Bydlina gołą jedenastą,bez zadnego nominalnego napastnika,tym wiekszy niedosyt,karny strzelony na 2:1 mogłby dac nam 3 pkt a wracamy z niczym dostając bramke w ostatnich minutach.

Dawidoff
Tomasz Hajto następca Gmocha

Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 175

spacer
Promień Przeginia - Błysk Zederman 3:2 (2:0)

PIŁKARSKIE ŚWIĘTO

Tak śmiało można nazwać derbową potyczkę Promienia z Błyskiem.
Mecz w którym jak zwykle nie zabrakło emocji, bramek i dopingu kibiców z obu stron.
Mecz rozpoczął się kapitalne dla gospodarzy. Jedna z pierwszych akcji i w 5 minucie Filip Kwinta strzela bramkę na 1-0.
Kibicie jeszce dobrze nie usiedli ina swoich miejscach a Promień wyprowadza kolejny cios i prowadzi 2-0 po golu Marka Stacha.
Mimo iż Promień prowadził 2-0 to niebezpiecznie atakowali goście. Kilka celnych strzałów , dwa groźne rzuty wolne pokazały że Błysk łatwo nie odda 3 punktów.
Tyle iż strzały te albo były niecelne albo świetnie bronił Pomierny.
Pierwsza połowa to mimo wszystko przewaga Promienia i zasłużone 2-0 do przerwy.
Druga połowa również zaczęła się świetnie dla gospodarzy którzy po rzucie karnym (tutaj chyba nie ma wątpliwości) prowadzą 3-0.
Strzelcem gola etatowy wykonawca karnych Bartłomiej Rogóż.
Promień przy prowadzeniu 3-0 oddał inicjatywę gościom i był to błąd. Błysk atakował coraz bardziej czego efektem 2 bramki zdobyte w odstępie kilku minut.
Śmiało można przyznać że druga cześć gry należał do gości, aczkolwiek gospodarze kontratakowali, ale zabrakło skuteczności.
Mecz kończy się wygraną gospodarzy, ale brawa również dla gości którzy grali do końca i pokazali charakter.
Brawa również dla kibiców za świetną atmosferę, oprawy i doping (kto może niech podsyła filmiki i fotki).

Bramki:
Filip Kwinta
Marek Stach
Bartłomiej Rogóż

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Pon 8:01, 26 Sie 2019, w całości zmieniany 1 raz
Stanley's son

Posty: 114

Skąd: Stanley's Village
spacer
rud_van_nisterlojj napisał:

W dalszym ciągu nie widać żadnej poprawy w grze Prądnika i przy obecnym poziomie pozostaje walka górną ósemkę. W meczu z rezerwami Przeboju niby mieliśmy optyczną przewagę, ale zupełnie nic z niej nie wynikało. Czystych sytuacji może ze dwie + anemiczne strzały sytuacyjne, w większości z nieprzygotowanych pozycji. Niestety póki co nie wygląda to za dobrze, widać braki kadrowe bardzo wyraźnie.