Błysk Zederman 1:2 ( 1:2 ) Legion Bydlin

Dla Błysku strzelił Bartłomiej Glanowski

Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Dawidoff napisał:

Jakub Gil

Bydlin szybko wyszedł na prowadzenie w meczu za sprawą J.Gila. Około 30 minuty w sytuacji sam na sam z T.Drabą staje nasz niezawodny " Osator" K.Osowski i podwyższa prowadzenie na 0:2 dla Legionu. W końcówce pierwszej połowy po ewidentnym faulu naszego obrońcy w polu karnym ,sędzia pokazuje na wapno. Strzał B.Glanowskiego broni J.Sojka, lecz przy dobitce napastnik Błysku pewnie umieszcza piłkę pod poprzeczką.

Skąd: Przeginia
W drugiej kolejce olkuskiej "Serie A" Promień rozegrał wyjazdowe spotkanie z Leśnikiem Gorenice. Rywal wymagający który w pierwszej kolejce pokonał na wyjeździe Legion Bydlin.
Także zapowiadało się trudne spotkanie i takim ono było. W meczu padło sporo bo aż 7 bramek, szkoda tylko iż mecz zakończył się wynikiem 6-1 dla gospodarzy.
Należy przyznać że wynik nie do końca pokazał to co działo się na boisku i uczciwszym wynikiem było by np 4-2 czy 5-3, ale po kolei.
Samo spotkanie ułożyło się świetnie dla gospodarzy bo już ok. 10 minuty objęli oni prowadzenie. Zawodnicy Promienia nie weszli jeszcze dobrze w mecz a po 15 minutach było już dwa do zera.
Szybko strzelone przez gospodarzy bramki pozwoliły im kontrolować spotkanie. Zawodnicy Promienia zagrali kiepsko w obronie czego efektem kolejne gole Leśnika. W końcówce pierwszej połowy Promień strzela bramkę sędzia słusznie odgwizduje jednak pozycję spaloną.Pierwsza połowa kończy się wysokim prowadzeniem gospodarzy 4-0.
O ile pierwsza część meczu to przewaga Leśnika w drugiej do głosu coraz częściej dochodzą goście i w 65 minucie bramkę dla Promienia strzela Przemysław Sioła, a wcześniej piłka po strzale Kacpra Bąbki trafia w słupek.
Promień stwarza sobie jeszcze kilka okazji, Podobnie gospodarze którzy również mieli świetną dwie sytuację na strzelenie kolejnych bramek
Ostatnie dwa gole padają w ciągu ostatnich 5 minut gry i mecz kończy się fatalnym dla Promienia wynikiem 6-1.
Cóż przed derbami to zimny prysznic i nie ma co tłumaczyć się małymi brakami kadrowymi, tylko by wygrać prestiżowe spotkanie trzeba zagrać dużo lepsze zawody.

Bramka dla Promienia:
Przemysław Sioła

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Pon 6:53, 19 Sie 2019, w całości zmieniany 2 razy
piotreq

Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 6

Dla Leśnika strzelali: Mandecki, Kurkowski, Dziechciowski, Kańczuga, Chabinka, Łaskawiec

Stanley's son

Posty: 114

Skąd: Stanley's Village
Kibic95 napisał:
Prądnik-sokoł 2:1

Prądnik dramat , oni chcą walczyć o awans to życzę im powodzenia. Szczęśliwie wygrany mecz w ostatniej minucie. Mecz na remis , brawo sokół Smile

Wczoraj na poziomie dolnej połówki tabeli a-klasy. Dopóki nie będziemy grali w optymalnym składzie to takie mecze jak wczoraj będą się trafiać i nie będzie nawet sensu walczyć o awans.

Dziki_Rumun

Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 29

Wielmożanka Wielmoża - Unia Jaroszowiec 5 - 1 (2 - 1)

Dziki_Rumun napisał:

Zasłużone zwycięstwo gospodarzy ,5:1 to najmniejszy wynik,licząc sytuacje w pierwszej i drugiej połowie wynik powinnien być wyższy.Powrót Przybka (najlepszego strzelca w tamtym sezonie)i Gądka był widoczny na boisku.