Posty: 89

Pomógł: 3 razy

spacer
Co do meczu Bydlin-Przeginia 0-4.
Zasluzone zwyciestwo chłopaków z Bydlina. Wpadło im wszystko co mieli. Byli zdecydowanie lepsi od nas pod kazdym wzgledem, jednak uważam ze jest to druzyna do ogrania przez kilka zespołów,( zreszta w Serie A kazdy moze wygrac z kazdym), bo nie grają zbyt dobrej piłki. Za to widac że chlopaki tworza drużynę, maja odpowiedniego trenera, ktory jest mega zaangażowany i na Serie A powinno im to wystarczyć. Niestety myśląc o grze w okręgówce, bez dobrych wzmocnień to nie wystarczy.

Legion 4:0 ( 3:0 ) Promień

Mecz poprzedziła minuta ciszy na cześć tragicznie zmarłego zawodnika Przemszy Klucze. Początek spotkania to optyczna przewaga gości z Przegini, lecz nie zamieniało się to w groźne sytuacje podbramkowe pod bramką J.Sojki. W 18 minucie spotkania piękne prostopadłe otwierające podanie D.Kozieła do wybiegającego sam na sam K.Osowskiego , który uprzedza wychodzącego bramkarza gości i posyła obok niego piłkę do bramki. Mimo ofiarnej interwencji dwóch obrońców Promienia piłka przekracza ostatecznie linię bramkową. W okolicach 30 minuty piękny strzałem z okolic 16 m popisuje się M.Grzanka i wyprowadza Bydlina na dwubramkowe prowadzenie. Na domiar złego dla Promienia w 39 minucie strzał również zza pola karnego oddaje K.Osowski i piłka po raz trzeci zakrzepotała w siatce przyjezdnych. Do przerwy wynik nie uległ zmianie a także goście poważnie nie zagrozili bramce Legionu.

W drugiej części potyczki przyjezdni z Przeginii wyszli trochę odważniej na Legion, lecz niestety dla nich dostali kolejną bramkę. Otwierające podanie z głębi pola K.Żelaznego do chyba plusa meczu M.Grzanki ,który wbiega w pole karne a następnie zwodzi obrońce w polu karnym i strzałem przy krótkim słupku bramkarza zdobywa kolejną bramkę dla popularnej ' Herty ". W drugiej części mieliśmy jeszcze kilka szans na zdobycie bramki ,a także dzięki wysokiemu rezultatowi nasz trener mógł podobnie jak z Laskami dokonać kilka zmian i dać kolejną szansę młodzieży z Bydlina na grę w większym wymiarze czasowym. Promień miał kilka groźnych rzutów wolnych, lecz chyba tylko dwa były w światło bramki strzeżonej przez J.Sojke oraz słupek po strzale głową gracza Przegini. Wynik kończy się w pełni zasłużonym zwycięstwem Legionu 4-0. Postawa graczy Promienia bardzo fair play w trakcie meczu ,których wspierało na wyjeździe wielu kibiców z Przegini.

Co do powyższego posta forumowicza z Przeginii. Cieszymy się z wysokiego miejsca ,które zajmiemy na koniec rundy jesiennej i jednocześnie zdajemy sobie sprawę , że przed nami dużo pracy. Do awansu do okręgówki daleka i kręta droga bo oprócz Bydlina i Leśnik oraz Olimpia i może Strażak także chciałby uzyskać promocję do V ligi. Mamy zgraną drużynę opartą na ludziach , którzy są związani z Legionem od najmłodszych lat oraz doświadczonych zawodnikach którzy grali w wyższych ligach. Nasz trener jest mocno zaangażowany w wydarzenia boiskowe a jednocześnie stworzył drużynę która cały czas jest w czubie tabeli Serie A. Co pokaże czas zobaczymy Very Happy. Dzięki dla zawodników Promienia za mecz i powodzenia w dalszych zmaganiach w Serie A Very Happy

Soja, super relacja.
Szkoda że w pierwszej połowie nic nie strzelamy bo mogło by być różnie.
Byliście lepsi o klasę to nie ulega wątpliwości Smile
Powodzonka

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Wto 6:56, 12 Lis 2019, w całości zmieniany 1 raz
Stanley's son
Tomasz Hajto następca Gmocha

Posty: 114

Skąd: Stanley's Village
spacer
demsi napisał:
Prądnik Sułoszowa - Ospel Wierbka 2:3 (1:2)
R. Gacek, J. Nowak, L. Słowik

Nie był to porywający mecz, mało składnych akcji i raczej typowa kopanina. Prądnik tracił zbyt frajerskie bramki, żeby można było mysleć o korzystnym wyniku, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedzielną sytuację kadrową.

Z resztą goście chyba też nie w komplecie.