. Kolejka 12 - 26-27 października Go back
Dwóch SPECJALISTWO

Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 17

Mecz Unia z Legionem był wyrównany tak na moje oko A wygrali ci którzy wykorzystali sytuację tyle. A co do sędziowania zgodzę się słabo, i pani Ania na lini nie powinna sedziowac jak już co poniektórzy ...

Ostatnio zmieniony przez Dwóch SPECJALISTWO dnia Nie 11:35, 27 Paź 2019, w całości zmieniany 1 raz

Spartak Charsznica 0-0 Promień Przeginia

Jak to się mówi - "mecz dla koneserów". Pierwsza połowa przebiegła pod znakiem walki o piłkę w środku boiska i prób konstruowania akcji z jednej i drugiej strony, co z reguły kończyło się na wybiciach piłki przez formacje obronne. Obie drużyny stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji, Promień po rzucie rożnym kiedy to zamykający wrzutkę zawodnik uderzył dość nieczyto, jednak piłka odbita od obrońcy Spartaka zatańczyła na linii bramkowej odbijając się od poprzeczki, kolejnego obrońcy stojącego na linii i kończąc taniec na bramkarzu, ktory prawie na leżąco wypchnął piłkę w głąb boiska. Gospodarze za to zagrozili bramce gości strzałem z dystansu, który golkiper gości sparował na rzut rożny.
Druga część gry niewiele różniła się od pierwszej, poza tym, że gra zrobiła się trochę ostrzejsza, w związku z tym oglądaliśmy wiele stałych fragmentów gry, wykonywanych częściej przez gości. Po jednym z nich piłka wprawdzie wpadła do bramki, jednak sędzia jej nie uznał ze względu na faul "w ataku" drużyny Promienia. Również rzut wolny dla gości obroniony przez bramkarza Spartaka zakończył spotkanie, które, jako się rzekło, nie zachwyciło.
Promień zapewne wyjeżdża z Charsznicy z niedosytem, bo była spora szansa na ogranie ligowego średniaka na wyjeździe i powrót z trzema punktami, natomiast Spartak nie oddając nawet strzału w drugiej połowie kończy drugi mecz z rzedu bez zdobytej bramki z poczuciem słabej gry i w zasadzie jedynym pozytywem jest czyste konto, które nie zdarza się zbyt często.

Żubert

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 834
Przeczytał: 6 tematów

Pomógł: 9 razy
Skąd: Przeginia
La Kapustiqa dobry opis, ale nie zgodzę się z tym że druga połowa niewiele różniła się od pierwszej.W pierwszej obydwa zespoły miały po 2 okazje wg mnie goście zdecydowanie lepsze.
W drugiej zdecydowanie Promień dominował i powinniśmy ten mecz wygrać. Nie wygraliśmy cóż ;)Brawa dla was za fajny mecz i powodzenia dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Nie 21:42, 27 Paź 2019, w całości zmieniany 1 raz
Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Unia 3:2 ( 2:1 ) Legion

Od początku spotkania zarysowała się nieznaczna przewaga gości z Bydlina, lecz nie miało to przełożenia na efekt bramkowy. W okolicy 30 minuty spotkania dopinamy swego i w zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobywa D.Kozieł. Zaraz po strzelonej bramce dochodzi do bandyckiego ataku na kibica Legionu na trybunach ( zostaje zabrany szalik Legionu ) oraz dochodzi do kłótni pomiędzy kibicami. Tak naprawdę już w tym momencie mecz powinien zostać przerwany , jednak rozjemca zawodów Ruud Van Nisterlrooy z Bukowna podjął decyzję o kontynuacji meczu. Bramka na 1-1 wpada po rzucie wolnym dla Unii .Bramkarz Legionu J.Sojka odbija piłkę do boku wprost na nabiegającego zawodnika Unii ,który doprowadza do remisu. Niedługo po bramce wyrównującej Bydlin otrzymuje kolejny cios. Dobrze bity rzut rożny piąstkuje bramkarz w okolicę 16m. Piłka pada łupem gracza Jaroszowca ,który decyduję się na strzał, a na nieszczęście Legionu piłka trafia w nogę naszego zawodnika który całkowicie myli Sojkę. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie

Druga połowa to od początku przygniatająca przewaga gości z Bydlina. Co chwilę kotłowało się w polu karnym Jaroszowca. W 56 minucie dopinamy swego i doprowadzamy do wyrównania .Na kapitalny atomowy strzał z dystansu po krótkim słupku decyduję się Sz.Gil i piłka ląduje pod poprzeczką bramki gospodarzy. Po bramce raz po raz zaczęły się ataki na bramkę. Marnujemy masę wybornych okazji do objęcia prowadzenia w meczu przy tym stanie. Jaroszowiec ograniczył się tylko do kontr i stałych fragmentów gry i niestety dla nas po jednym z nich zdobyli zwycięską bramkę z rzutu rożnego w zamieszaniu podbramkowym. Niedługo po tym arbiter główny kończy ,Derby Gminy Klucze a do akcji wkraczają kibice Unii którzy ,atakują jednego z zawodników Legionu. Po raz kolejny dochodzi do przepychanki tym razem na murawie. Przegrywamy na własne życzenie mecz którego nie dało się nie wygrać patrząc z przebiegu spotkania, a wracamy do Bydlina bez punktów. Drużynie Unii natomiast gratuluję wygranej w Derbach

Odniosę się tutaj do trójki sędziowskiej która została wyznaczona na to spotkanie Derbowe. Kolejno główny Ruud Van Nisterlrooy ze Starego Bukowna oraz liniowi JŚ 😃 oraz JT. Jakby to powiedział R.Kołtoń " obraz nędzy i rozpaczy" dawno nie widziałem tak nieudolnego sędziowania oraz tekstów od sędziów w kierunku zawodników, które zostały już przytoczone wyżej przez środkowego pomocnika. Pewna Pani arbiter podnosi tylko choragiewke i na tym kończy się jej sędziowanie, natomiast drugi liniowy już nie jednemu klubowi zepsuł weekend swoimi skandalicznymi decyzjami. Główny rozjemca tych zawodów słynny Ruud Van Nisterlrooy zamiast pisać wyniki na tym forum od V ligi do B klasy powinien zająć się najpierw teorią sędziowską a dopiero potem przechodzić do praktyki. Jednym słowem to jest Skandaloza !

Bramki dla Legionu:
Dominik Kozieł
Szymon Gil

Posty: 871

Oczywiscie. ... "wypatrzyli wynik meczu i strzelili Wam 3 bramki..."

Przebój II 1-2 Leśnik Gorenice
Sokół Golaczewy 1-0 Błysk Zederman

Soja

Posty: 329

Potrafię uznać wyższość rywala i przyznać się do porażki ale to co wczoraj gwizdaliście w Jaroszowcu " To je circus " 😎. Do skrzatów takiej obsady bym nie wystawił. Myślę ,że weźmiesz sobie Franek słowa do serca bo sędziowanie było wczoraj poniżej jakiekolwiek krytyki i nie jednemu kibicowi czy zawodnikowi jeszcze pewnie zepsujecie sobotę lub niedzielę swoimi popisami sędziowskimi. Ludzie wbiegają na murawę , ruchy na trybunach oraz atak na zawodnika i kibica a wy stoicie jak zaczarowani aby nic się nie stało. Doprowadziliście swoimi żenującymi decyzjami do takiego stanu rzeczy jakie miało wczoraj miejsce w Jaroszowcu.

Posty: 17

Więc trzeba pogodzić się z porażką i czekać na następnym mecz już czasu nie wrócicie soja, ale widzę trochę mało szczegółów w opisie bo tylko na stronę bydlina no ale cóż trzeba bronić swoich

Glowawisla

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 9

Ale to że masz obronca uderza zawodnika po końcowym gwizdku to już tego nie piszecie.

Pekerdi

Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 8

Zenada , chamstwo to opisuje zachowanie zawodników bydlina w meczu z jaroszowcem . Zachowywali się jak by przyjechali nie wiadomo skąd rozstrzelac gospodarzy i byli na nie wiadomo jakim poziomie , a oni po prostu przyjechali z małego bydlina dostali becki i schodzili obrazeni na wszystkich . wyzwiska sędziów do samej szatni jak by mieli im zaraz zmienić ten wynik , 90 minut mieli na pokazenie ze im się należy okregowka , a pokazali ze nawet sie nie umia zachowac . Soja pisze o incydencie na trybunach , gracie na boisku a interesuje was ze ktoś tam do kogoś cos powiedział i szalika nie mieli wasi kibice 2mim , tragedia. Napiszcie o tym jak wasz zawodnik kopnął zawodnika uni po gwizdu za co powinien odrazu dostać kare od chłopaków z jaroszowca bo tylko frajerzy się tak zachowują ale w końcu mu opuścili chyba .

Pekerdi

Posty: 8

A co do sędziowania to niestety panowie musicie się pogodzić z tym ze to nie ekstraklasa tylko a klasa , na jakim poziomie gracie na takim wam sedziuja . kopiecie w a klasie a chcielibyscie żeby wam sędziował Colina

Posty: 17

Widzę panowie z bydlina nawet delegacja była w podokręgu.. szukacie punktów bo awans sie oddała bądź walka o niego. A to co się dzieje na trybunach A na boisku całkiem inna sprawa, przegralscie pogudzcie sie z tym. Bo wy też nie jesteście bez winy wyzwiska w stronę pani sedziny i groźby w stronę głównego sędziego.. Nie będę opisywał kto bo nawet nie warto chamstwo i tyle.

reukbk

Posty: 3

Gdzie są kartki za obrażanie sędziny ? Czemu nie opisała tego w protokole ? Daj na to dowody ,że ją ktoś z Bydlina obrażał . Zacznijmy od tego ,ze to ona obraża zawodników a nie zawodnicy ją ,jeśli ktoś stał w rogu przy trybunach to mógł słyszeć wyzwiska jakie leciały DO zawodnika Bydlina nie będę opisywał tych słów bo szkoda czasu .
. . Pani J. Nie powinna sędziować nawet b-klasy i każdy dobrze o tym wie.
Zastanawia mnie jeden fakt jak ta Pani sędziuje 4 ligę.

Posty: 17

No to zapytaj jej jak masz wtyki hahaha, mamy takich sędziów którzy się nie nadają i z braku laku muszą sedziowac bo nie ma kto. Następnym kozaczek broni Bydlin dostali i tyle po 3 pkt i po awansie hahaha

reukbk

Posty: 3

Z tego co wiem to sezon ma 30 spotkań..
Czekam na dowody . Pisać każdy może a dowodów nie masz . Ani jednej kartki nie było czerwonej za obrażanie sędziego.
Z tego co widzę to nie napisałem o wyniku ani o przebiegu spotkania tylko o sytuacji w której to niby była obrażana sędzina i wyzwiska w stronę sędziego głównego .
Nie chce przypominać dwa sezony temu kto się podokręgiem wybronił od grania w B-Klasie.