Przeczytał: 7 tematów

Ospel Wierbka - Legion Bydlin 1
Olimpia Łobzów - Orzeł Kwaśniów 1 (nawet pomimo słabej postawy nie są w stanie stracić punktów z Orłem)
Hetman Dłużec - Unia Jaroszowiec 1 (Hetman u siebie powinien spokojnie poradzić sobie z Unią)
Błysk Zederman - Laskowianka Laski 1 (stawiam na Błysk który gra u siebie ale też nie zdziwi mnie remis ani wygrana Laskowianki)
Centuria Chechło - Bolesław Bukowno 2 (Bukowno może i nie zachwyca ale czy to ważne? liczy się to że są w stanie wygrywać)
Wielmożanka Wielmoża - Spartak Charsznica 1 (nie będzie to spacerek ale gospodarze są faworytem)
Strażak Przybysławice - Leśnik Gorenice 1 (mecz szansą dla Leśnika na pozostanie w czołówce ale to jednak Strażak lepiej się prezentuje i powinien zgarnąć pełną pulę)
Trzy Korony Żarnowiec - Promień Przeginia 1 (porażka może sprawić, że Trzy Korony pozostaną w dolnej połowie tabeli dlatego przy odpowiedniej mobilizacji i pełnej kadrze zainkasują 3 punkty)

Ostatnio zmieniony przez demsi dnia Pią 15:07, 28 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz

Pilica Wierbka - Legion Bydlin x (2-2)
Olimpia Łobzów - Orzeł Kwaśniów Górny 1 (2-0)
Hetman Dłużec - Unia Jaroszowiec 1 (2-1)
Błysk Zederman - Laskowianka Laski 2 (1-3)
Centuria Chechło - Bolesław Bukowno 1 (2-1)
Strażak Przybysławice - Leśnik Gorenice x (0-0)
Trzy Korony Żarnowiec - Promień Przeginia 2 (1-2)

Żubert

Posty: 834
Przeczytał: 3 tematy

Pomógł: 9 razy
Skąd: Przeginia
Pilica Wierbka - Legion Bydlin 2 (Ciężki typ, ale Legion w gazie)
Olimpia Łobzów - Orzeł Kwaśniów Górny 1 (Olimpia na razie zaskakuje na minus, ale tutaj powinna ograć spokojnie 3 oczka)
Hetman Dłużec - Unia Jaroszowiec X (Kolejny ciężki typ, postawię na remis ale może paść każdy wynik)
Błysk Zederman - Laskowianka Laski 1 (Błysk nie gra źle, ale ma duże dysproporcje między obroną a atakiem. Powinno paść duzo bramek)
Centuria Chechło - Bolesław Bukowno 2 (Centuria rozkręca się z meczu na mecz, ale i tak faworytem są goście)
Wielmożanka Wielmoża - Spartak Charsznica 1 (Gospodarze grają w tym sezonie po prostu lepiej niż goście)
Strażak Przybysławice - Leśnik Gorenice 1 (Leśnik może tutaj urwać punkt, ale po zaciętym boju minimalnie powinien wygrać Strażak)
Trzy Korony Żarnowiec - Promień Przeginia 2 (Równe 10 lat czekam na wygraną w Żarnowcu, udało się odczarować Bydlin więc może i tutaj się uda. Obydwie drużyny na razie w kratkę i poniżej oczekiwań.
Zadecyduje dyspozycja dnia)

Kibic95

Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 38

Skąd: Jaroszowiec
Olimpia bez Barczyka zobaczymy jak sobie poradzą , bo jak narazie to on strzela. Witek w poprzednim sezonie strzelał jak na zawołanie , a teraz coś sie zaciął. Dobry mecz żeby się odblokowal jak i cała drużyna Smile

Żubert

Posty: 834

Kibic95 napisał:

Cztery bramki na siedem spotkań to chyba nie najgorszy wynik Smile
Do końca sezonu najlepsi snajperzy powinni do 20 dobić Wink

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Sob 10:10, 29 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 113

Hetman-Unia 3:3 (Sędziowie ewidentnie przestraszeni dość licznej i bardzo agresywnej grupy kibiców z Jaroszowca gwizdali bardziej pod gości, czego skutkiem podyktowane 2 rzuty karne. Dla Hetmana 3x M.Mędrek.)

Posty: 142

Olipia:Orzeł 2:1 (0:1) Gospodarze od początku przeważali jednak nie wiele z tego wynikało a około 30 minuty niespodziewanie Kwaśniów wyszedł na prowadzenie po ładnym strzale Guzego. W drugiej połowie Łobzowianie zaatakowali jeszcze mocniej jednak ich ataki kończyły się niecelnymi strzałami albo na bramkarzu Orła.Niestety koło 80 minuty golkiper gości popełnia bład jednak szybko go naprawia bo łapie piłkę na linii,jednak liniowy pokazuje ze futbolowka przeszła całym obwodem linie i wsazuje na środek.Chwile póżniej jeden z obrońców podłamanego Orła nie trafia w piłkę i zawodnik Olimpii bez problemów pakuje ją do siatki....Szkoda straconych punktów bo nie wiele zabrakło a wyjechalibyśmy z pełna pulą.

leo123

Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 18

Chechło 0:11 Bukowno

Bartek9217

Posty: 79

Klichu pełna pula ? 2:1 to wynik który z przebiegu gry jest dla was prezentem, w drugiej połowie nie oddaliście strzału, a w pierwszej jeden celny... nasz bramkarz dwa razy w przeciągu meczu wybijal piątkę, łącznie posiadanie piłki było ja poziomie 80 - 20 bądźmy obiektywni..