Skąd: wziął na to pieniążki?
spacer
Żubert napisał:
Raúl González Blanco napisał:
Hetman-Promień 2-2 ogólnie mecz na remis pierwsza połowa dla Przeginia druga bardziej Dłużec, 2 karne z kapelusze zresztą sędzia tragedia co chyba potwierdzi ktoś z Promienia

Dokładnie tak, aczkolwiek w drugiej połowie my mieliśmy 2 sam na sam, a Hetman słupek w pierwszej części gry.
Mecz wyrównany, gra całkiem przyjemna dla oka. Mnie osobiście cieszy fakt że młodzież wczoraj zagrała ambitnie i chłopaki nie wystraszyli się zawodników Hetmana. Szkoda niewykorzystanych sytuacji bo można było wygrać, ale i gospodarze mieli swoje okazje, także punkt przy takiej kadrze braku rezerwowych cieszy.
Mały skrót bramek Wink
Prowadzenie objął Promień w 15 minucie po rzucie rożnym i strzale po ziemi po długim rogu. Gospodarze szybko odpowiedzieli świetnym strzałem z ok 20 metrów pod poprzeczkę.
Na początku drugiej połowy ok. 55 minuty Promień dostaje lekko dyskusyjnego karnego. Z perspektywy trybun ciężko ocenić bo sytuacja działa się po drugiej stronie, a sędzia główny skorzystał z podpowiedzi asystenta dyktując rzut karny.
Promień po objęciu prowadzenia za bardzo się cofnął i mimo kilku świetnych kontr nie podwyższył na 3-1. Co zemściło się kilka minut przed końcem. Dyskusyjny karny, gdzie zawodnik Hetmana chyba sam troszkę zaskoczony był decyzją, ale cóż decyzja "wapno" i 2-2. Kibice Hetmana domagali się wcześniej rzutu karnego, jednak zawodnik był na spalonym. Co do sędziowania. Liniowi na plus. Sędzia główny jak dla mnie aż nadto dokładny i skrupulatny. Żółta kartka bodajże dla kapitana gospodarzy za słowa: "Chłopaki weźmy się kur..a za grę", czy coś podobnego też wg mnie zbyt pochopna.
To tyle, cieszy punkt patrząc na skład i grę, ale za tydzień musi być lepiej.
Jakieś 46 razy lepiej.
Strzelcy dla Promienia:
B.Latos
M.Stach

Szczerze spodziewałem się lepszego meczu, bo chyba obie drużyny zagrały poniżej swoich możliwości. Oba karne wątpliwe, ale przynajmniej po jednym dla obu stron Smile Pierwsza połowa dla Promienia, druga dla Hetmana. Wynik wg mnie uczciwy. Sędziowanie co najwyżej średnie.

Żubert

Posty: 834

spacer
Nie chce pisać że u nas znowu nie było 6 gości bo zaraz zrobi się gówno burza, ale dwaj bracia Sioła zrobili by u nas robotę, ewentualnie jeden z 2 nieobecnych napastników. Nie wiem jak wyglądała kadra Hetmana, ale chyba była w miarę pełna oprócz bramkarza który chyba był zawodnikiem z pola, ewentualnie ma male doświadczenie.
Wynik poszedł w świat i tyle Wink

Posty: 76

spacer

To liga amatorska, nie ma co się spodziewać, że każda drużyna co mecz będzie miała pełny skład Smile

Żubert

Posty: 834

spacer
sketmendzons napisał:

Oczywiście że tak Smile Dlatego cieszę się że wczoraj 16 latek grał jak równy z równym z gośćmi którzy maja ok. 30 i przewyższają go fizycznie Smile

Brakuje mi strzelców goli z meczy:
Strażak - Unia, Wielmożanka - Orzeł oraz strzelca bramki dla drużyny Strażaka. W DP strzelcem jest Kula na ŁNP jest M. Pypno.

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Pon 9:25, 17 Wrz 2018, w całości zmieniany 2 razy

spacer
Legion 2:0 ( 1:0 ) Leśnik. Przed meczem wspierają nas nasi wierni kibice którzy są z nami i na dobre i na złe i odśpiewują kilka pieśni motywujących drużynę popularnych " Koniczynek " do walki o kolejne 3 punkty w ligowej tabeli. Mecz zaczyna się od frontalnych ataków Legionu co dokumentujemy szybkim zdobytym golem. Brak komunikacji na linii bramkarz - obrońca Gorenic. Błąd tej pary wykorzystuje D. Demarczyk i pewnie pakuje piłkę do pustej bramki. Po bramce dalej prezentujemy wysoki pressing na rywalu marnujemy po raz kolejny w tej części kilka świetnych okazji. Które powinniśmy zamienić minimum na bramkę number 2 😊😀. Lecz po raz kolejny kuleje u nas skuteczność pod bramką rywala. Strzelamy owszem bramkę na 2-0 lecz sędzia odgwizduje pozycję spaloną naszego zawodnika. Leśnik w tej części bramce Legionu zagroził tak naprawdę raz po groźnym strzale z dystansu Andrzejczyka lecz nasz bramkarz wychwycil strzał bez zarzutu. Druga połowa i początek to optyczna przewaga Leśnika o włos nie wyrownuja lecz zawodnik w zamieszaniu strzela obok słupka Sojki. Bydlin nie pozostał dluzny I mógł podwyższyć na 2-0 lecz P. Maciąg w sytuacji sam na sam strzela ponad poprzeczką 😑. W pewnym fragmencie meczu to Gorenice pokazywało dobre wybieganie lecz nie przekladalo się to na dogodne sytuacje lub gole. W okolicy 80 minuty po ręce obrońcy Lesnika i sygnalizacji liniowego. Sędzia główny wskazuje na " wapno ". Pewnym egzekutorem okazuje się P. Maciąg który wyprowadza " Herte " na dwubramkowe prowadzenie. Po bramce szansę ma dla Gorenic jeszcze zawodnik Gorenic lecz strzela prosto w środek bramkarza Legionu. Mecz kończy się wynikiem 2-0 😊.

Wygrywamy 4 mecz z rzędu i podążamy dalej na zwycięskim szlaku mimo wszystko bardzo dobrej I połowy i trochę słabszej drugiej połowy ale co najważniejsze wygrywamy po raz kolejny bez straty bramki.

Sedziowanie na bardzo niskim poziomie: Gdyby nie liniowi sędzia główny sam by nie wiedział komu rozdaje kartki. Wg mojej opinii przez brak konsekwencji i braku pokazania wcześniej kartek dla Legionu lub Lesnika sędzia by nie doprowadził do sytuacji ze rozdał chyba 5 kartek żółtych dla Legionu i 3 dla Lesnika przez przepychanki w polu karnym przy wolnych czy przepychankach o dogodną sytuacje. Wg mnie też trener Lesnika wywołuje trochę atmosferę na zawodnikach przez swoje zachowanie. Np " w 85 minucie mówi do bramkarza Legionu" Nie łap keeper tak ci strzelimy " 😊 lub do zawodników 2-3 minuty przed końcem przy wyniku 2-0. " Dawać, Dawać nie takie mecze żeście wygrywali " . Szanuje jego dorobek piłkarski oraz trenerski ale mimo wszystko uważam ze jego zachowanie tez wpływa na zawodników Lesnika. Mimo wszystko Leśnik dobra drużyna wybiegana oraz młodzi zawodnicy i nie jednemu czolowemu klubowi z tej ligi urwie punkty.

10:1 ŚWITALA ADAM

Ostatnio zmieniony przez shaqu dnia Pon 10:52, 17 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz

Potwierdzam. Obiektywna relacja.
Z tymi kibicami to nieco przesadziłeś, ich śpiew sprawił tylko uśmiech na naszych ustach Wink

Byliśmy gorsi, aczkolwiek przy odrobinie szczęścia mogliśmy doprowadzić do remisu. Żałujemy bardzo, bo uważamy że jesteście w naszym zasięgu Wink

Wg sędziów karny był w 73 minucie.

Nie wiem co dokładnie mówił trener, ale nie mamy do niego zastrzeżeń, czasem lubi sobie sprowokować Razz

Ja osobiście mam do Was pretensje o bardzo brutalną grę. Dawno nie widziałem tak ostro grającej drużyny. Gdyby ktoś od Was wyleciał z boiska to raczej nie powinniście mieć pretensji.

Ja przygotowałem taką relację:

Szwecjan

Posty: 30

spacer
dejw napisał:

wg mnie fauli faktycznie było dużo, ale żaden nie był wybitnie ostry. Połowa kartek za jakieś wzajemne odpychania, do brutalności było bardzo daleko bo kości raczej nie trzeszczały. Jak gra się nie klei to w taki sposób trzeba dociągnąć do ostatniego gwizdka. Wasz obrońca podarował nam 2 bramki i tyle wystarczyło.
Powodzenia z Wielmożą Smile

Ostatnio zmieniony przez Szwecjan dnia Pon 23:00, 17 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz