Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 175

Centuria Chechło - Błysk Zederman 4:1
bramka dla Zedermana Sebastian Krawczyk

Ostatnio zmieniony przez Dawidoff dnia Sob 19:43, 08 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz

Ciężko się nie zgodzić.
Pierwszy gol - akcja zawodnika Hetmana, mija dwóch graczy Bukowna przy linii końcowej, piłka przechodzi, a nasz zawodnik widać, a także słychać, ze dostaje po nogach, przewraca się, gwizdek sędziego milczy. Po tym Bukowno robi „akcje” wybijając piłkę ze swojego pola karnego, strata naszego zawodnika(gdyby odgwizdał wcześniejszy faul, to by do niej nie doszło), bramka.
Drugi gol - akcja zawodnika Bukowna w polu karnym, nasz zawodnik biegnąc obok niego wykonuje wślizg, trafia w piłkę, karny. Nawet zawodnik „poszkodowany” Bukowna przyznaje, ze nie miał kontaktu z piłka, tylko nasz mu ją wybił.

Także panie Bogusławie, okulary i aparat słuchowy by się przydały. Każdy mecz który nam gwizdasz, świadomie lub nie - drukujesz.

Z przebiegu całego meczu gospodarze może minimalnie lepsi, lecz nie stworzyli sobie żadnych klarownych okazji, jedna poprzeczka po rożnym i główce, a druga poprzeczka po strzale z około 25 m.
Pierwszy gol koło 80 - 85 minuty.

Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez janek dnia Sob 21:02, 08 Wrz 2018, w całości zmieniany 2 razy
janeczek12345

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 177

Centuria 4:1 Błysk
Na mecz dobrze wyszła drużyna z Chechla...spokojna i efektowna gra dała swoje i do połowy widniał już wynik 2:0...w drugiej połowie zmiany taktyczne zespołu z zedermana i Błysk rusza do odrabiania strat jednak nie bardzo wiedział jak...Chechło dalej gra dobra piłkę i podwyższa prowadzenie na 4:0...wspomniec wypada że w drużynie błysku kilku zawodników odniosło kontuzję...zawodnikom z Chechla którzy broniąc ,, zera z tylu " plan przerywa sędzia główny Tomasz K nie gwizdzac faulu na stoperze centurii...(może odpuść sobie gwizdanie Centurii, co sedziujesz mecz to wyrastasz na jego bohatera albo zastanów się nad gwizdaniem trampkarzy)

Posty: 11

Bolesław-Dłużec 2-0 sędzia z klucz tragedia kolejny mecz który gwizdze w jedną stronę brak gwizdka na faule gospodarzy co do meczu wmiare wyrównany gospodarze maja sytuację po stałych fragmentach gry plus bramka po wydrukowanym karnym przez bocznego według mnie jak na faworytów do awansu bardzo słabo to wyglądało od faworyta wymagane jest zwycięstwo bez wkładu sędziów

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Orzeł 1:6 ( 0:3 ) Legion. Więcej o meczu wieczorem Very Happy.

Bramki dla Legionu:
2x. Krzysztof Osowski
Piotr Maciąg
Krystian Żelazny
Dominik Kozieł
Maciej Grzanka

Ostatnio zmieniony przez Soja dnia Nie 17:36, 09 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
klichu

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 142

Orzeł: Legion 1:6 szczegółowy i wiarygodny obraz meczu napisze Soja,napisze tylko ze Legion w zasadzie od początku do końca kontrolował grę .Niestety nie wygląda to w Kwaśniowie dobrze kontuzji przybywa treningów brak... to nie B klasa ...

demsi

Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Trzy Korony Żarnowiec - Ospel Wierbka 0:1 (0:0)
J. Nowak

Szwecjan

Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 30

Odnośnie meczu Orzeł-Legion to ja może uprzedzę Soję i napiszę jak to wyglądało według mnie.
W obydwóch połowach Legion strzelił po 3 bramki, chociaż mógł pewnie o wiele więcej. W drużynie z Kwaśniowa gołym okiem widać brak przygotowania taktycznego i technicznego. Chłopaki wygrali zeszłoroczny sezon B klasy, ale jak co roku pokazują drużyny awansujące z miechowskiej B klasy poziom tamtejszej grupy drastycznie odstaje od A klasy.
Z tego też powodu Legion bez większych trudności zaaplikował 6 bramek i wyjechał z kompletem punktów z Jaroszowca.
Prowadzenie mógł objąć już w pierwszych minutach, jednak wtedy klątwa ciążąca na Osowskim działała w najlepsze, kiedy to po strzale prawego obrońcy piłka znalazła się pod nogami napastnika, a ten uderzył prosto w bramkarza.
Wynik otworzył nowy nabytek Piotr Maciąg, który precyzyjnym strzałem głową zaskoczył bramkarza gospodarzy.
Wynik podwyższył wspomniany wcześniej Osa, pieczętując składny kontratak. To chyba pierwszy sezon w karierze tego Pana, kiedy pierwszy raz na listę strzelców wpisuje się dopiero w 5 kolejce. Kolejne bramki dorzucili Żelazny, jeszcze raz Osowski, Kozieł oraz Grzanka, który ustalił wynik spotkania na 6:1

Bramkę dla Kwaśniowa zdobył Tomek Kardynał po strzale z rzutu wolnego, bodajże na 5:1. Sędziowanie mogłoby być lepsze, zwłaszcza, że nie było to trudne spotkanie do prowadzenia. Mimo wszystko Pan z gwizdkiem był w swoich decyzjach niezwykle niekonsekwentny co po prostu wprowadza chwilami niepotrzebną nerwowość.

Zwycięzców się nie rozlicza, jednak Bydlin mimo wysokiego wyniku nie ustrzegł się kilku błędów w wyprowadzaniu piłki od tyłu, jednak był to mecz w którym można, a nawet warto było próbować większej kontroli nad przebiegiem gry, mimo że murawa nie pomagała Smile

Podsumowując, mecz z gatunku zagrać i zapomnieć. Chłopaków z Kwaśniowa trzeba zachęcić do treningów, ponieważ bez tego nie ugrają nawet dwucyfrowej ilości punktów.

Soja

Posty: 329

Orzeł 1:6 ( 0:3 ) Legion. Przy Kolejowej 20 przed meczem doszło do wręczenia pucharu drużynie Orła za awans do A-klasy. Drużyna Legionu Gratuluje Very Happy. Co do samych wydarzeń boiskowych. Mój przedmówca Szwecjan Very Happy tym razem uprzedził mnie w relacji lecz dodam też od siebie parę zdań. Od początku meczu rysuje się przewaga Legionu. Po raz kolejny zawodzi skuteczność pod bramką rywala.Lecz mimo kilku " setek" w pierwszej połowie aplikujemy Orłowi 3 bramki. Przełamuje się m.in. nasz '' czwartoligowiec" K.Osowski strzelając bramkę nr 2. Orzeł miał jedną sytuację którą sprokurowała obrona Legionu. Lecz piłkę ofiarnie z linii bramkowej wybija młodszy z braci Demarczyk ratując J.Sojke i cały Legion.
Druga połowa zaczęła się od '' setki" Orła. Jednak w sytuacji sam na sam zawodnik Orła minimalnie chybi obok lewego słupka. I można powiedzieć że od minuty 50-55 minuty odcina całkowicie Orłowi prąd. Strzelamy kolejne dwie bramki a mogliśmy więcej lecz kilka niezlych interwencji pokazuje bramkarz Orła. Na otarcie łez z wolnego honorowego gola strzela T.Kardynał. A rezultat ustala strzałem pod poprzeczkę M.Grzanka.

Odnosimy 3 zwycięstwo pod rząd inkasujemy co za tym idzie kolejne 3 punkty i realizujemy plan taktyczny założony przed meczem przez naszego trenera.

klichu

Posty: 142

Orzeł od momentu awansu do serie A cały czas ma pod górkę najpierw kontuzje,w pierwszych meczach sędziowanie pod rywali a ostatnio zryte boisko przez dziki co znacznie przesunie nasz powrót do Kwasniowa a nawet nie ma gdzie potrenować.

Posty: 871

Odpowie mi ktoś ile może grać 16 latek w meczu B klasy ? Zaznaczam że I drużyna tego zespołu gra w wyższej lidze.

Żubert

Posty: 834

Pomógł: 9 razy
Skąd: Przeginia
rud_van_nisterlojj napisał:

Jak Ty nie wiesz to kto ma wiedzieć Wink ?
Napisz do JOBŚ ewentualnie do JOJŚ Smile
Brakuje mi strzelców z :
Spartaka, Olimpii, Laskowianki, Strażaka i Orła.
Do tego TKŻ tydzień temu.

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Pon 14:33, 10 Wrz 2018, w całości zmieniany 2 razy