Posty: 175

spacer
Post Temat postu:
Błysk Zederman - Trzy Korony Żarnowiec 0:2 ( 0:1)

Pierwsza połowa na remis , bramka ok. 40 minuty po błędzie w środku pola i zawodnik gości wykorzystuje sytuacje sam na sam z bramkarzem. Druga bramka ok. 50 minuty - nieudane dośrodkowanie piłka odbija się od słupka i piłka wpada do bramki. Źarnowiec w drugiej połowie lepiej rozgrywa piłkę ,ale bez jakiś klarownych sytuacji.

klichu

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 142

spacer
Charsznica :Kwaśniów 4:2 (3:1) początek meczu dla gości którzy dość szybko obejmują prowadzenie i maja dobre okazje na podwyższenie prowadzenia ale niespodziewanie to Orzeł wyrównuje .Niestety obraz gry się nie zmienia i Spartak cały czas grożnie atakuje czego efektem są 2 bramki a mogło być więcej.Po przerwie Spartak ma kilka rzutów rożnych ale nic z tego nie wynika około 70 minuty kapitalny strzał M Ziarno na 3:2 i od tego momentu Orzeł przejmuje inicjatywę około 87 minuty mamy setke lecz nie wykorzystujemy jej i w doliczonym czasie gry napastnik Spartaka po kontrze i ustala wynik spotkania na 4:2 .Zawaliliśmy pierwszą połowę bo gospodarze w obronie strasznie się gubili...sędziowanie ale obie ekipy skupiły się na grze a nie na prowokacjach .

M.Stach

Mecz odbył się na "orliku" w Przybysławicach (brak informacji o zmianie że nie gramy w Gołczy.
Zagraliśmy z jajem niezły mecz. Gospodarze przyzwyczajeni do gry na małej przestrzeni.

Trójka sędziowska z chrzanowa... Główny tragedia...
W 80 minucie mówi do gościa ostatnie upomnienie pomimo że od początku upominał go na pewbo nie mniej niż 5 razy. Wszystkie piłki odrzucane lub odkopywane przez gospodarzy również bez reakcji.

spacer
Hetman-Centuria 3-1 mecz wyrównany po przerwie goście przegrywajac i nie potrafiąc odwrócić wyniku sprawdzają gospodarzy,moim zdaniem mecz na remis bez dużej ilości sytuacji ale liczy się to co w siatce, sedziowanie na niskim poziomie dla nas same kartki a dla centurii za takie same zagrania żadnej trochę gwizdal pod znajomych Bolka.

spacer
Zakładając to nowe forum, myśleliśmy głównie by nie zwracać uwagi na sędziów.
Niestety nie da się pewnych rzeczy pominąć
To co dzisiaj odwalał główny w meczu Strażak - Promień woła o pomstę do nieba.
Nie piszę tego dlatego że przegraliśmy bo mogło być 3-1 i tak samo 1-3.
Pisze to dla tego że "sędzia" który sędziował dzisiejszy mecz w ogóle nie nadaje się do sędziowania. Nie gwizdane faule w obydwie strony, niedawanie kartek też dla nas jak i dla Strażaka.
Dlaczego wyleciał nasz trener a Przybysławic nie ?
Dlaczego ten Dżo, Żo czy jak mu tam może każdego kopać i sędzia nie daje mu nawet żółtej ? Mój błąd dostał żólta, sorki.
Sam liniowy był zażenowany sędziowaniem głównego.
Chłop nie widzi autów, rożnych, karnych...
Naprawdę nie lubię narzekać na sędziów bo Strażak zagrał spoko mecz, zgarnęli 3 punkty wg mnie był mecz na remis, ale cóż.
Po takim meczu nie chce mi się nawet pisać ogólnej relacji,
Bramka dla Promienia
M.Stach.

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Pon 13:25, 03 Wrz 2018, w całości zmieniany 4 razy
promil

Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 104

spacer
Żubert jak najbardziej trafiony opis. Sedzia zapomnial jaj albo byl miekim hu... robiony. Strażak mocna drużyna spada z okregówki i sami mogli wygrac ten mecz ale po co im sedzia musi pomagać. A zezwolenie na brutalna gre i brak konsekwencji ujmuje calosc tego meczu.

Pilica Wierbka - Leśnik Gorenice 0:0

Mecz kompletnie nam nie wyszedl dlatego cieszymy sie z 1, dość szczęśliwego punktu, ktory zawdzięczamy naszemu bramkarzowi. Nic nam nie wychodzilo, boisko idealne do gry a mimo to nie zagralismy nawet doslownie kilku procent tego co w poprzednich meczach.
Mecz konczylismy w 10.
Sedziowanie nie najgorsze, myslelismy że bedzie gorzej. Glownym byl P.Kubiczek. podjal kilka trudnych decyzji.
Ogolnie spodziewałem sie czegoś więcej od Wierbki, choc moglismy przegrac. Bardzo duzo dlugich podan, pilka czesto w powietrzu. Do tego archaiczne ustawienie z głęboko ustawionym stoperem. Jak widac to w A klasie wystarcza.

spacer
Legion 3:1 ( 1:1) Unia. Derby Gminy Klucze stały dość na dobrym poziomie. Legion próbował napoczac rywala w początkowych minutach lecz brakowało dokladnosci pod bramką przeciwnika. Sam Jaroszowiec ograniczał się do groźnych kontr. Dość nieoczekiwanie po przewadze optycznej Legionu to goście wychodzą na prowadzenie. Długa piłka od bramkarza Unii R.Gottshola mija naszych stoperow a napastnik drużyny gości przerzuca piłkę nad naszym bramkarzem i z łatwością wyprowadza Jaroszowiec na prowadzenie. Bydlin lecz nie pozostał dluzny i bardzo szybko wyrównał. Po zgraniu P Maciąga głową z kilku metrów piłkę do siatki pakuje K.Żelazny. Do przerwy Bydlin ma jeszcze dwie okazję. Raz dobrze interweniuje bramkarz gości. Oraz bardzo dobrze uderza z wolnego Maciąg lecz bramkarz Unii przenosi piłkę nad bramką. Na początku drugiej połowy dosrodkowanie z bocznego sektoru boiska piłka mija naszych obrońców i z trudem intuicyjne strzał broni J.Sojka po strzale zawodnika Unii. Do około 60 minuty dużo walki w środku pola. Każdy faul taktyczny przerywany przez panią sedziną J.Sciepure. Az do dwojkowej akcji duetu Kozieł-Maciąg krótka gra na małej przestrzeni i ten drugi najpierw uderza w słupek lecz na nieszczęście Unii piłka wraca do niego jak magnez i nasz " Bydlinski Insigne " lokuje piłkę pod poprzeczką bramki Gottshola.Po stracie bramki Unia nie miała zbytnio pomysłu jak sforsowac obronę Legionu. Ograniczyła się do długich piłek granych z rzutów wolnych w głąb 16 m bramki Bydlina lecz nie przyniosło to bramkowego efektu. W 84 minucie po nieudolnym wybiciu w polu karnym obrońcy Jaroszowca głową do piłki doskakuje M. Grzanka i po krótkim słupku ustala rezultat potyczki derbowej.

Sedziowanie mieliśmy nie pisać dużo o naszych sedziach lecz trójka sedziowska pod batutą J.Sciepury dzisiaj wyjątkowo na niskim poziomie 😀. Każdy faul najmniejszy przerywany plus faule na krzyk. Prawdziwą konsternacje Pani sedzina wprowadziła w pierwszej części potyczki. Gdzie sama gwizda karnego i pokazuje " wapno" a sędzia liniowy gwizda rzekomo źle wyrzucony aut naszego zawodnika.

Pokonujemy Unię i rewanzujemy im się za porażkę w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu. Mimo dzisiaj najslabszego meczu od początku rundy ( szczególnie I połowa) pokazujemy charakter oraz cechy wolicjonalne i zdobywamy ważne 3 pkt pierwsze przed własną publicznością w tej rundzie oraz zapominamy o nieudanym początku i patrzymy w jasnych barwach na kolejne mecze w naszej Serie A😀.

Bramki dla Legionu:
K.Żelazny
P.Maciąg
M.Grzanka

Dla Unii chyba T.Panczyk ale nie jestem pewny najlepiej niech ktoś potwierdzi z Jaroszowca.

Żubert

Posty: 834

spacer
Emocje opadły wiec troszkę o meczu Smile
Sędziowanie już opisane pora na relacje czysto piłkarską.
Cale spotkanie było toczone w szybkim tempie, z dużą ilością zdecydowanych, ostrych ale nie chamskich zagrań.
Pierwszą groźna sytuacje stwarza Promień po chwili mamy drugą okazję ale świetnie bronił bramkarz Strażaka lub piłka mijała bramkę gospodarzy. Niestety jak mawia piłkarskie porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą i to Strażak po akcji skrzydłem wychodzi w 20 minucie na prowadzenie. Dalsza część pierwszej polowy to wyrównane spotkanie z okazjami dla obydwu zespołów. Wymiary boiska w Przybysławicach są jakie są wiec piłka raz po raz fruwała z jednego do drugiego pola karnego.
Druga połowa zaczęła się świetnie dla gości. Rzut wolny, przecięta piłka i bramkarz Strażaka wyjmuje piłkę z siatki ok 50 minuty.
Promień poszedł za ciosem, czego efektem duże zamieszanie w polu karnym Strażaka. O karnym nie będę dyskutował bo nic to już nie zmieni. Karny nie podyktowany, ale za to Strażak kontruje i strzela bramkę na 2-1.
Końcówka meczu to "obrona Częstochowy" gospodarzy którzy chyba troszkę opadli z sił, po jednej z kontr Strażak ma słupek.
Promień kilka minut przed końcem po strzel z wolnego ma poprzeczkę. Świetnie strzelał M. Stach, niestety zabrakło kilku centymetrów.
Mecz kończy się wygraną gospodarzy, jak dla mnie spotkanie na remis, szkoda że z trudnego terenu nie wywieźliśmy chociaż punktu.
u nas coraz lepsza kadra Smile W Strażaku nie widziałem jednego z pomocników, ale godnie zastępuje go "Żo", szybki, zwinny, należy uważać Wink
To tyle z meczu teraz ciężka przeprawa pucharowa.

P.S. Jak możecie piszcie strzelców z meczu Spartak - Orzeł oraz kto strzelił dla Trzech Koron;)