Pomógł: 6 razy
Skąd: Bydlin/ Wolbrom
spacer
Błysk 1:2 ( 0:2 ) Legion.

Początek meczu rozpoczął się od klarownej sytuacji ze strony Błysku oraz w odpowiedzi szansie bramkowej ze strony Legionu w osobie Sz.Gila. Wraz z upływającym czasem walka toczyła się głównie w środku pola. W 28 minucie spotkania szarża M.Demarczyka pomiędzy zawodnikami Zedermana piłka dociera do P.Maciąga, a ten strzałem z pierwszej pilki z okolic 16 m nie daje szans T.Drabie. Po bramce dochodzi do komicznej wręcz sytuacji bramkarz Legionu łapie piłkę zagraną przez swojego zawodnika i sędzia dyktuje rzuty wolny pośredni. Strzał z wolnego ostatecznie zatrzymuje się na murze Bydlina i piłka wychodzi w pole. W okolicach 35 minuty strzelamy na 0:2. Świetna centra z narożnika K.Kocjana w pole karne do piłki dopada jeden z naszych zawodników strzelając w poprzeczkę, a przy dobitce najprzytomniej w polu karnym zachowuje się M.Demarczyk lokując piłkę głową do bramki Błysku z najbliższej odległości. Pod koniec połowy obie ekipy miały jeszcze po stuprocentowej okazjj. Najpierw jeden z zawodników Błysku zmienia tor lotu piłki głową z rzutu wolnego, ale J.Sojka paruje piłkę do boku w instyktowny sposób. Natomiast strzał zawodnika Legionu w efektowny sposób nad poprzeczką przenosi bramkarz gospodarzy.

Druga połowa miała charakter walki o piłkę w środku pola ,ale trzeba zaznaczyć że to Błysk dążył do zdobycia bramki kontaktowej z tym, że brakowało w ich szeregach dokładności i ostatniego otwierającego podania do bramki Legionu. Błysk otrzymuje w okolicach 60 minuty rzut karny za zagranie piłki ręką naszego gracza , który wg mnie był mocno kontrowersyjny. Bramkarz Legionu wyczuwa intencje strzelającego ( niejakiego zawodnika o ksywie Isco Very Happy ) , ale niestety dla niego piłka nieszczęśliwie wpada do bramki. Bydlin w tej połowie jakoś bardzo poważnie nie zagroził bramce Zedermana. Swoich prób z dystansu próbowali kolejno M.Demarczyk , K.Osowski lecz bezskutecznie ich strzały mijały bramkę Zedermana. Również Błysk próbował swoich szans zza 16 m ale tylko raz J.Sojka został zmuszony do wysiłku po groźnym strzale zawodnika gospodarzy. Mecz kończy się wynikiem 1-2 , dzięki temu rezultatowi Legion gwarantuje sobie 2 miejsce na koniec sezonu na dwie kolejki przed końcem sezonu.

spacer
Olimpia Łobzów-Strażak Przybysławice 4:4(3:3)
Pani sędzina standardowo robi własne show.

N. Pilch
Sędziowanie z drobnymi błędami ale bez zarzutów.

spacer
Hetman Dłużec-Wielmożanka Wielmoża 1:4(0:1)
D. Haberka
3 bramki dla Wielmoży w końcówce.

Kajman

Posty: 25

spacer
Żubert napisał:

W drugiej połowie czerwona kartka dla kapitana przybysławic. Coś jej nie pasowało i dała 2 żółte kartki. W sumie to graliśmy 60minut jakby odjąć jej fochy. Nie chcę mi się pisać ale średnio co 2 minuty błędne decyzje. Niech sedziuje trampkarzy a nie na takie mecze.
Dodam że przybysławic wygrywał 0-3 a pierwsza połowa skończyła się na 3-3

Posty: 177

spacer
Centuria 6:4 Leśnik
Jak to mawiają w piłce nożnej do konca nic nie wiadomo, te słowa potwierdziły sie w meczu
Centuria & Lesnik. Od początku w bramce Nowak, który zastępuje kontuzjowanego Sadkowskiego i Piasecki zastepuje nieobecnego Tieleszewskiego. Z poczatku spotkania centurionii mieli lepsza szansę do objecia prowadzenia za sprawa Urbańskiego, który z 3 metrów uderza w bramkarza, jednak co sie odwlecze to nie uciecze i kilka minut pozniej, Stachura pokonuje bramkarza gosci. Po bramce druzyna gosci doszla do głosu i w krótkim odstępie czasu pakuje gospodarza 3 bramki i połowa konczy sie stanem 1:3.
Druga polowa to koncertowa gra gospodarzy, tak naprawdę Leśnik oddal może oprócz bramki, dwa celne strzaly. Sygnal do ataku dla centurionow dal Bebnowski który zdobyl bramke na 2:3 a nastepnie do remisu doprowadził Jezuita, ktory przed zdobyta bramka mial dzisiaj killa wybornych sytuacji. Na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Leśniak, ktory wpakowal pilke z okolicy 10 metra do bramki rywali, ten sam zawodnik kilka minut pozniej pokazal popis wsadzajac za kołnierz bramkarza gosci piłkę z połowy boiska, stadiony swiata. Drużynę gosci dobil Jezuita a chwilę pozniej Gorenice zdobyły czwarta bramke. Spore zaskoczenie po pierwszej połowie zafundowali nam druzyny, leśnik w drugiej połowie stanal jakby im odcielo prad, trener gosci oczywiście musiał komentować spotkanie, lecz panie Czech wynik dzis jest po naszej stronie. Sedziowanie na plus, zawody dobrze prowadzone, mozna stwierdzić ze troche angielaki styl czyli meska gra.

Post został pochwalony 1 raz
KROSS

Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 257

spacer
D. Haberka

Witam. Prowadzę króla strzelców i potrzebuję imie Pana Haberki bo jeszcze w tym sezonie bramki nie strzelił. Niestety w składach meczowych próźno szukać takiego nazwiska. O co tu chodzi ???