Olimpia od 34min w 10 po czerwonej kartce dla bramkarza.
Bramki dla Olimpii
Dawid Dobrek x3
Sylwester Cupiał x3
Miłosz Witek x1

W pierwszej połowie Wielmoża miała wiecej z gry olimpia skupiala sie tylko na kontrach i w tym dniu wszystkie im wyszły,3 wypady na bramke Siby w pierwszej połowie i 3 bramki,Wielmoża w pierwszej połowie stworzyła sobie z 5 setek,ale jak sie nie strzela z poł metra na pusta bramke (Jesli ktos nagrał to pudło roku to moze wrzucic)to niestety nie da sie wygrac a nawet bramki strzelic.o drugiej polowie nie ma co pisac Olimpia lepsza punktowała Wielmoże.

Prawie od poczatku rundy gramy bez napastnikow(kontuzje)i i zmeczu na meczu coraz bardziej to widac.

Ostatnio zmieniony przez 1997 dnia Pon 6:27, 27 Maj 2019, w całości zmieniany 1 raz
Kajman

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 25

spacer
To było pudło sezonu. Z lini bramkowej nie trafił a wtedy byłoby 3:1 i wielmoza mogłaby wtedy zaatakować.

Patrol_Klasy_Olkuskiej

Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 2

Skąd: Inowrocław
spacer
Spartak Charsznica w następnym sezonie spokojnie może walczyć o najwyższe cele a tqk od sb gdzie macie tego dobrego bramkarza przeważnie grał w pomarańczowym stroju

Ostatnio zmieniony przez Patrol_Klasy_Olkuskiej dnia Pon 9:46, 27 Maj 2019, w całości zmieniany 1 raz

Legion 1:0 (1:0 ) Hetman

Można powiedzieć że od początku meczu nie układała się gra Legionowi. Masa niedokładności, dużo strat oraz dużo niezrozumiałych decyzji. W pierwszym kwadransie obie ekipy miały po jednej sytuacji najpierw ze strony Legionu strzelał P.Maciąg ,lecz dobrą interwencją popisał się golkiper Hetmana. Natomiast z okolic 16 m po kontrze groźnie strzelał G.Broczkowski, lecz również efektowną interwencją popisał się bramkarz popularnej " Herty" Sz.Półkoszek . Niedługo po tych sytuacjach z rzutu wolnego w mur uderza P.Maciąg piłka dociera do M.Demarczyka, a ten z pierwszej piłki strzałem zza 16 m zdobywa bramkę dla Legionu. Legionowi w około 30 minuty należał się ewidentny rzut karny za odepchnięcie P.Maciąga w polu karnym, ale gwizdek arbitra T.Kaczmarczyka milczał. Hetman do końca pierwszej połowy ograniczał się do szukania swoich szans w kontrataku oraz w strzałach z dystansu. W samej końcówce pierwszej połowy dochodzi do groźnego zderzenia zawodnika Hetmana z bramkarzem Legionu co powoduje zmianę w szeregach Bydlina wraz z drugą połową.

Druga połowa można powiedzieć miała swój charakter sielankowy. Legion za bardzo nie kwapił się do frontalnych ataków i podwyższenia rezultatu. Swoją szansę w drugiej części otrzymali zawodnicy którzy we wcześniejszych meczach zaliczyli mniejszy wymiar czasowy. Nasze dośrodkowania w pole karne kończyły się zwłaszcza na bramkarzu Hetmana, który wyłapywał każdą piłkę w powietrzu. Dogodną sytuację miał K.Osowski, ale minimalnie przestrzelił nad poprzeczką oraz K.Żelazny który w pojedynku sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem Dłużca. Hetman tak naprawdę ograniczał się do szukania swoich szans w strzałach z dystansu lub długich piłek rzucanych za linię obrony Legionu które były przerywane przez obrońców Bydlina lub kończyły się na bramkarzu J.Sojce. Mecz kończy się wynikiem 1-0 co jest wynikiem zdecydowanie poniżej naszych umiejętności oraz pokazuje że nie był to nasz najlepszy występ

spacer
Soja zapomniałeś dodać, że wasz bramkarz powinien dostać czerwoną kartkę po skasowaniu napastnika Hetmana.

Soja

Posty: 329

spacer
Masz rację sketmendzons gdyby to był inny sędzia skonczyło by się czerwoną kartką dla naszego bramkarza. Bardzo stykowa sytuacja. Ale arbiter z Bukowna podjął w tym meczu wiele niezrozumiałych decyzji i nie były to jego najlepsze zawody po raz kolejny.