. Kolejka 20 - 13-14 kwietnia Go back
Michał

Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 13

Brawo Legion 5 meczyków - 5 zwycięstw a czy na 01.05. macie ochronę zamówioną? Chamy i prostaki przyjadą😀

Dwóch SPECJALISTWO

Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 17

Unia mecz do wygrania, wielmoza słabo.. długa pilka na aferę że strony wielmozy, Unia była lepsza obudziła się po stracie 3 bramki zaczęło grać w piłkę i do ugrania były 3 pkt dla Unii mecz powinien być wygrany

M.Stach

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Nie 23:01, 14 Kwi 2019, w całości zmieniany 1 raz
Żubert

Posty: 834

demsi napisał:
janeczek12345 napisał:
Demsi dlatego proszę aby pod każdym postem były opisywane trójki sędziowskie. Moze to forum wśród kibnicow a czasami i się sędzia jakis trafi i da mu to coś do zrozumienia

Ja nauczony doświadczeniami nie mam zamiaru pisać o pracy sędziów i długo tego nie robiłem ale dziś to przeszło najśmielsze oczekiwania co sie wydarzyło.
Ale jednego nie mogę zrozumieć, dlaczego zawodnicy są karani za błędy sedziow. Bo jeśli ktoś popełni błąd to ok nikt nie ma pretensji ale jeśli ktoś nie wytrzyma bo sędzia popełnił ewidentny błąd ?

Demsi tak było, jest i niestety będzie do póki kluby będą pozwalać na obecne rządy
Starsi sędziowie dawno nie powinni sędziować. Bo pewnym wieku kondycja nie pozwala na wiele rzeczy.Ale cóż jest jak jest.
Tak jak wspomniano wcześniej dobry sędzia to taki którego nie widać.

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Wto 7:53, 16 Kwi 2019, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 177

Ostatnio sędzia w meczu Centuria - hetman , Pan Mucha wzór. Z zawodnikami drużyn kontakt bardzo dobry, dołożył do tego dobre zawody, po prostu brawo. Asystenci też pomogli, również na plus. I da się bez chamstwa i wywyzszania się? Błędy się zdarzają ale trzeba się do tego umieć przyznać.

Legion 7:0 ( 3:0 ) Orzeł.

Pojedynek vicelidera rozgrywek Legionu z zamykającym tabelę Orłem zaczął się od frontalnych i skomasowanych ataków popularnej '' Herty" . Na otwarcie worku z bramkami kibice zgromadzeni przy Legionów 41 musieli czekać tylko do 12 minuty spotkania. Z rzutu rożnego piłkę wybijał M.Demarczyk a najwyżej w powietrzu wyskoczył K.Wdowik i umieścił piłkę w bramce Kwaśniowa. Niedługo po bramce Legion podwyższył prowadzenie. Świetne dośrodkowanie z lewej strony boiska spada wprost na głowę D. Żmudki i pięknym precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę nr 2 dla Legionu. Po szybkich bramkach dla Bydlina , gospodarze spuścili trochę z tonu. Marnujemy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. A w między czasie i Orzeł mógł zdobyć kontaktową bramkę. Po stałym fragmencie bez opieki w polu karnym pozostaje zawodnik gości , lecz z metra uderza wprost w Sz.Półkoszka. Ostatnie słowo w pierwszej odsłonie należało jednak dla gospodarzy a konkretnie Piotra Maciąga, który pięknym strzałem zza pola karnego ustala wynik pierwszej części.

W drugiej części spotkania obraz gry się nie zmienił. Legion dążył do zdobycia kolejnych goli a Orzeł skupił się na głębokiej defensywie. W 62 minucie spotkania w zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobywa popularny " El Osa Osa " K. Osowski. Natomiast na 5-0 podwyższa prowadzenie D.Żmudka po świetnym dośrodkowaniu z bocznych sektorów boiska . Orzeł w tej części miał jedną dogodną sytuację do zdobycia honorowej bramki ale po raz kolejny zawodnika Kwaśniowa w sytuacji sam na sam zatrzymał dobrze spisujący się w bramce Legionu Sz. Półkoszek. Końcówka meczu to dwie kolejne bramki K.Osowskiego , który tym samym kompletuje hat-tricka w tym meczu.

Sędziowanie KS Chrzanów. Cała trójka sędziowska nie miała zbyt dużo pracy w tym meczu oraz podejmowali słuszne decyzje w ciągu całych 90 minut.

Bramki dla Legionu :
3x Krzysztof Osowski
2x Daniel Żmudka
Krzysztof Wdowik
Piotr Maciąg

Ostatnio zmieniony przez Soja dnia Pon 16:18, 15 Kwi 2019, w całości zmieniany 1 raz
klichu

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 142

Troszkę Soja podkoloryzowałeś druga bramka to błąd naszego pomocnika który podaje nie atakowany do zawodnika Legionu,potem rzeczywiście świetne dośrodkowanie i wykończenie,natomiast gol na 3:0 to błąd naszego ''bramkarza'' a nie piękny strzał.Prawdą jest że zdecydowanie przeważał Bydlin ale w pierwszej połowie wcale nie mieliście jakiś świetnych okazji,gdyby nie błędy Orłów po pierwszej połowie mogło być nawet 1:1.Drugą połowę Kwaśniów zacząl odważniej ale po stracie czwartej bramki to już była egzekucja.Szkoda że byliśmy mocno osłabieni bo na pewno byłby ciekawszy mecz a nie piknik. Gratuluje i życzę awansu.