Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Ospel Wierbka - Hetman Dłużec 1
Leśnik Gorenice - Laskowianka Laski 1 (Leśnik patrząc po wzmocnieniach będzie walczył o ligowe podium)
Spartak Charsznica - Promień Przeginia 1 (mecz sąsiadów w ligowej tabeli, Spartak umocni się w środku stawki)
Orzeł Kwaśniów - Unia Jaroszowiec 1 (ten kto lepiej wykorzystał zimę ten wygra to spotkanie)
Wielmożanka Wielmoża - Centuria Chechło 1 (Wielmożanka jest jedną z mocniejszych ekip w tej kampanii i u siebie będą trudni do ogrania)
Legion Bydlin - Bolesław Bukowno 2 (dla podtrzymania emocji w lidze najlepszym rozwiązaniem było by zwycięstwo Legionu tylko czy będzie go na to stać? tego bym chciał ale raczej Bukowno będzie kontynuowało odjazd reszcie stawki)
Olimpia Łobzów - Błysk Zederman 1 (Olimpia jeśli wystąpi w optymalnym składzie to spokojnie ogra Błysk, jeśli ubytki będą spore, może być różnie)
Strażak Przybysławice - Trzy Korony Żarnowiec 1 (Strażak wydaje się słabszy kadrowo niż jesienią ale to ciągle będzie czołówka ligi i z TKŻ powinni zgarnąć pełną pule)

Przeczytał: 6 tematów

Leśnik Gorenice - Laskowianka Laski 1 (nie lubię jak wszyscy na nas stawiają; w jutrzejszym spotkaniu zabraknie pauzującego za kartki Kruczka, nie wystąpi też nowy nabytek Kańczuga).

Skąd: Przeginia
Ospel Wierbka - Hetman Dłużec 1 (Miejsce w tabeli wskazuje faworyta)
Leśnik Gorenice - Laskowianka Laski 1 (Leśnik u siebie jeszcze nie przegrał i tutaj też raczej nie powinien)
Spartak Charsznica - Promień Przeginia 2 (Gospodarze to niewygodny rywal i punkt zdobyty w Charsznicy biorę w ciemno, ale trzeba powalczyć o całą pulę)
Orzeł Kwaśniów - Unia Jaroszowiec 1X (Różnie może być, ale skieruję się ku gospodarzom)
Wielmożanka Wielmoża - Centuria Chechło 1 (Wielmożanka u siebie nie doznała jeszcze porażki i tutaj też jest faworytem, aczkolwiek nie skreślałbym Centurionów)
Legion Bydlin - Bolesław Bukowno 2 (Goście w każdym spotkaniu są faworytem i tutaj jest podobnie, zwłaszcza jeśli siła rażenia Legionu spadła)
Olimpia Łobzów - Błysk Zederman 1 (Gospodarze będą chcieli wziąć rewanż za rundę jesienną i powinni dać radę)
Strażak Przybysławice - Trzy Korony Żarnowiec 1 (Ciekawe spotkanie w którym może paść każdy wynik, ale podobnie jak większość kieruje się ku gospodarzom)

P.S. Takie pytanko z innej beczki. Wie ktoś może dlaczego Kolegium Sędziów Olkusz plik z obsadą na daną kolejkę chroni hasłem ?

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Sob 12:12, 16 Mar 2019, w całości zmieniany 1 raz

Leśnik Gorenice - Laskowianka Laski -
Spartak Charsznica - Promień Przeginia 2 (1-2)
Orzeł Kwaśniów - Unia Jaroszowiec 2 (1-3)
Legion Bydlin - Bolesław Bukowno x (1-1)
Olimpia Łobzów - Błysk Zederman 1 (3-1)
Strażak Przybysławice - Trzy Korony Żarnowiec 2 (0-2)

Posty: 177

Wielmoża 4 :2 Centuria . Trochę niedosyt, ponieważ do około 87 min 2:2. Wielmoża 2 razy gonila wynik.

Posty: 177

Maciag widnieje w skladzie Legionu...zmiana planów ?

klichu

Posty: 142

Orzeł Kwaśniów:Unia Jaroszowiec 2:6 (1:3) nie wiem nawet co napisać zagraliśmy beznadziejny mecz,Unia lepsza pod każdym względem ,chyba najniższy wymiar kary.

Taki mały wał z Maciągiem i kontuzjami.
Jak widać wielu typerów postawiło na Bukowno.

Posty: 67

Wynik sprawiedliwy. Pierwsza połowa wyrównana natomiast w drugiej nasza dominacja, Niestety pomimo wielu okazji długo nie potrafiliśmy pokonać bramkarza Centurii. Dopiero w końcówce się udało. Pomimo ciężkich warunków na boisku obie drużyny próbowały grać w piłkę i stworzyły ciekawe widowisko. Ozdobą meczu byłą pierwsza bramka dla Centurii. Po wybiciu piłki z pola karnego obrońca pięknym strzałem z 25m w okienko pokonał naszego bramkarza.

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Legion 1:0 (0:0 ) Bolesław. Obie drużyny zostały wyprowadzone na murawę obiektu Legionu w asyście młodych adeptów grup młodzieżowych Legionu Bydlin. W pierwszym fragmencie meczu i Legion i drużyna gości miała swoje okazję do zdobycia bramki. Najpierw po skladnej akcji całej drużyny zza okolic 16 m nieznacznie chybił M.Grzanka. A niedługo po tej okazji wprost w bramkarza Bukowna groźnie uderzył nowy nabytek Legionu Sz.Gil. W odpowiedzi Bukowno po wrzutce z prawego skrzydła o włos nie zdobyło bramki lecz napastnik Bukowna chybił. Również w okolicach 35 minuty groźnie z rzutu wolnego strzelał chyba T. Szczepanik lecz J.Sojka sparował piłkę na rzut rożny. Do przerwy widniał bezbramkowy remis. Po zmianie stron to drużyna lidera rozgrywek przejęła inicjatywę i o włos nie udokunentowała to bramką. W okolicach 60 minuty dośrodkowanie z prawej flanki niezdecydowanie naszego bramkarza i zawodnik Bukowna strzela z 5 m w bramkarza Legionu ten odbija piłkę przed siebie i również przy dobitce górą golkiper popularnych " Koniczynek ". Pilka po wybiciu w okolicach 25 m dociera do T. Szczepanika a ten precyzyjnym strzałem o włos nie strzela bramki " stadiony świata " ostemplowując bramkę Sojki. Przy tej sytuacji bramkarz Legionu uderza groźnie głową w słupek bramki lecz po chwili przerwy dalej kontynuuje grę. Wraz z upływem czasu mecz zaczął się wyrównywac. Bukowno prowadziło grę ale nie miało za bardzo pomysłu jak rozmontowac obronę Legionu i biło głową w mur. Gospodarze ograniczyli się do gry na skrzydła i na parę duetu Maciąg -Osowski. I wspomniany K.Osowski nasz El Osa Osa 😀i wytrawny napastnik w 77 minucie spotkania oddaje strzał życia z okolic koła boiska i przelobowuje wysuniętego golkipera Bukowna K.Muchę i wyprowadza Legion na prowadzenie 1-0. Bramka w stylu Drzazgi w meczu derbowym Krakowa na 1-0 ale ze znacznie dalszej odległości. Po stracie bramki Bukowno o włos nie zostało skarcone przez Bydlin i K Osowskiego po raz drugi lecz tym razem minimalnie chybił nad poprzeczką Bukowna nasz napastnik. Bukowno do końca meczu biło głową w mur i ograniczylo się do długich wrzutek i dosrodkowan w pole karne które kończyły się na bramkarzu lub były rozbijane przez linię defensywna Legionu. Bydlin natomiast umiejętnie próbował kontrować i również bardzo dobrze wybronił do końca meczu zasłużone i wybiegane w 90 minutach zwycięstwo nad liderem z Bukowna.

Sędziowanie KS Olkusz : Główny : K.Januszek i liniowi Krawczyk i Gajdziszewski ich pracę mogę ocenić na co najwyżej średnią. W pierwszej połowie należała się czerwona kartka dla zawodnika Bukowna na faul na naszym zawodniku za atak wyprostowaną nogą plus do tego kilka niezrozumiałych decyzji. Po raz kolejny brak komunikacji na linii arbiter główny -liniowi. Główny pokazuje w inną stronę liniowy w stronę odwrotną jak i dla Legionu oraz Bukowna. Faul na naszym obrońcy liniowy nie reaguje aby podnieść tylko choragiewke by przerwać akcje mimo że nasz zawodnik zwija się z bólu przed nim w odległości 2m.

Pokonujemy lidera rozgrywek i przy dość licznej zgromadzonej widowni w słoneczne niedzielne popołudnie na obiekcie Legionu sprawilismy nie lada mimo wszystko niespodziankę patrząc po forum i typach na ten mecz .Napewno większość drużyn ucieszył ten wynik lecz trzeba docenić klasę Bukowna bo jednak ciężko będzie którejś z drużyn w naszej lidze przegonić Bukowno na koniec rozgrywek. Lecz runda wiosenna dopiero się zaczęła i wszystko jest możliwe jeszcze.

Bramka dla Legionu :
K. Osowski - 77 minuta

Ostatnio zmieniony przez Soja dnia Pon 2:57, 18 Mar 2019, w całości zmieniany 2 razy