klasie

klichu

Posty: 142

spacer
od 70 minuty gramy w 10 mimo to strzelamy bramkę,kontakt Lapiecie w doliczonym czasie gry po rożnym którego nie było

klichu napisał:

Nie podniecaj się bo do połowy mogły być i powinno 3-2 dla Promienia.
Niestety nie było. Chwała zam za ambitną grę. Wygraliście zasłużenie bo mieliście ambicję i wolę walki której Promieniowi ostatnio brakuje. No i przede wszystkim mieliście skuteczność.

Na ten moment nie opisuję meczy Promienia ponieważ doszliśmy jako kibice do wniosku że lepiej mecz opisze jakiś zawodnik lub Pan trener.A ja jako osoba "nie działająca" nie zabieram więcej głosu.

1997 napisał:
Przeginia co jest?:)na tak ciezkim terenie wygrac to sukces dla beniaminka

A co ma być. Teren był trudny jak zawodnicy zapie***lali a na stojaka to można w karty grać.

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Pon 8:26, 12 Lis 2018, w całości zmieniany 3 razy

spacer
ale było 0:2 Dla Orla ,tak to w piłce czasem bywa że nie wykorzystane sytuacje się mszczą.Dla Kwaśniowa strzelali 2x Dominik Guzy i 1 bramka Sebastian Wyszynski.

spacer
TKŻ 1:0 ( 1:0) Legion. W mecz zdecydowanie lepiej wchodzą gospodarze którzy od pierwszych minut byli od nas lepsi w każdym aspekcie. Przedewszystkim oba skrzydła drużyny Żarnowca dawały się nam we znaki. Bramka dla gospodarzy pada po mocnym wyrzucie rzutu z autu A.Jarosa w pole karne Legionu. Nasi obrońcy wybijają piłkę lecz piłka w okolicach 7-8 m spada pod nogę zawodnika gospodarzy a ten pewnym strzałem po ziemi nie daje szans Sojce na skuteczną interwencję. Niedługo po bramce TKZ mógł podwyższyć rezultat spotkania lecz G.Jaros minimalnie chybił obok słupka bramki.W pierwszej połowie tak naprawdę Bydlin tylko raz zatrudnił bramkarza gości. Po strzale D.Kozieła lecz jego strzał nogami wybronił bramkarz. W drugiej połowie to Legion miał większe posiadanie piłki i częściej gościł w polu karnym Żarnowca. Zdobywamy bramkę po prostopadlym podaniu P.Maciąga do K.Osowskiego lecz sędzia asystent podnosi choragiewke. Mamy m.in słupek po strzale Kozieła lecz w tym dniu szczęście nam nie sprzyja. Żarnowiec do końca meczu ogranicza się do gry z kontry oraz wybijaniu piłek z własnego pola karnego.I ostatecznie dowozi zwycięstwo do końca.

Twierdza Żarnowiec okazuje się dla nas dalej nie zdobyta i drużyna gospodarzy w 12 meczu z kolei przerywa passę Legionu bez porażki.

Żubert

Posty: 834

spacer

W tym spotkaniu zemściły się i to bardzo. Dziwi mnie że jesteście na końcu tabeli bo gracie całkiem solidnie i zaprezentowaliście się wg mnie na drużynę która mogła by być spokojnie w środku tabeli.
Aczkolwiek dopisało wam troszkę szczęście w pierwszej połowie.

klichu

Posty: 142

spacer
szczęściu trzeba pomóc Smile Po pierwszym meczu z Unią posypał nam się skład i tak naprawdę dopiero z wami mieliśmy kilku rezerwowych,tylko bramkarza brakowało i chyba dwóch zawodników.Fakt jest też taki że na początku sezonu graliśmy słabo.