Przeczytał: 7 tematów

Laskowianka Laski - Ospel Wierbka 2
Unia Jaroszowiec - Promień Przeginia 2 (Promień wydaje się być w lepszej dyspozycji)
Orzeł Kwaśniów - Bolesław Bukowno 2 (kolejne wysokie zwycięstwo)
Leśnik Gorenice - Centuria Chechło 1 (mecz drużyn będących w bardzo dobrej dyspozycji, Leśnik u siebie więc to on pozostanie na zwycięskiej ścieżce)
Spartak Charsznica - Trzy Korony Żarnowiec 1 (Spartak ostatnio osiąga lepsze rezultaty i powinien kontynuować punktowanie)
Legion Bydlin - Błysk Zederman 1 (Błysk nie ma szans na korzystny rezultat aczkolwiek pogromu tutaj nie będzie)
Wielmożanka Wielmoża - Hetman Dłużec 1 (Hetman wydaje się być rozbity po wydarzeniach sprzed kilku kolejek)
Strażak Przybysławice - Olimpia Łobzów 1 (Strażak faworytem aczkolwiek nie zdziwi mnie, jeśli Olimpia zapunktuje)

wielmozanka1998

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 67

Laskowianka Laski - Ospel Wierbka 2 (1-3)
Unia Jaroszowiec - Promień Przeginia x (2-2)
Orzeł Kwaśniów - Bolesław Bukowno 2 (0-6)
Leśnik Gorenice - Centuria Chechło x (1-1)
Spartak Charsznica - Trzy Korony Żarnowiec x (2-2)
Legion Bydlin - Błysk Zederman 1 (3-1)
Wielmożanka Wielmoża - Hetman Dłużec 1
Strażak Przybysławice - Olimpia Łobzów 1 (2-1)

Posty: 361

Laskowianka Laski - Ospel Wierbka 3:2 (2:0)

Ch. Pająk

Kwaśniów może czuć niedosyt, przy 0:1 należał im się rzut karny.

Ramsio200
Tomasz Hajto następca Gmocha

Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 113

Wielmożanka Wielmoża- Hetman Dłużec 5:1 (0:1)
Od końcówki pierwszej połowy obydwa zespoły w 10tkę
Dla Hetmana: M.Mędrek

Ostatnio zmieniony przez Ramsio200 dnia Nie 14:39, 04 Lis 2018, w całości zmieniany 1 raz
klichu

Posty: 142

czujemy niedosyt tym bardziej że była to mniej więcej 80 min,a i parę sytuacji z gry mieliśmy,Bukowno miało ich oczywiście więcej (zwłaszcza w pierwszej połowie) ale różnie mogłoby być tym bardziej ze gol na 2:0 pada w 90 minucie. Myślę ze lider nie spodziewał się ze Orzeł postawi im tak trudne warunki.

dejw

Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 188
Przeczytał: 6 tematów

Leśnik Gorenice - Centuria Chechło 5:1 (4:0)
2x Andrzejczyk
2x Kruczek
1x Zouhar

Bartek9217

Posty: 79

Strażak 9 - 0 Olimpia
Cóż tu dużo pisać mecz w zasadzie do jednej bramki, znowu jedziemy w 12 od 65 gramy w 10 bo kontuzja, przyznać trzeba że gospodarze na tym boisku potrafią grać, a my trochę oszłomieni "szerokością" boiska nie potrafiliśmy zrobić kompletnie nic.

unique

Posty: 73

Jaroszowiec - Przeginia 1:2
Samobójcza
M. Stach

Unia wysoko postawiła poprzeczkę. Wygraną udało sie wyrwać w ostatnich minutach meczu.

Pekerdi

Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 8

Gdzie ten cwaniaczek co wysylal druzyny kwasniowa I jaroszowca do b klasy bo zanizaja poziom , kwasniow mogl zremisowac z liderem a Unia przegrala z przeginia pare min przed koncem jedna bramka a okazji miala wiecej. Nie kazdy ma tak dyspozycyjnych zawodnikow zeby byli co tydzien I gra sie roznymi skladami co 2 mecz

Ostatnio zmieniony przez Pekerdi dnia Nie 18:13, 04 Lis 2018, w całości zmieniany 1 raz
Dawidoff

Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 175

Legion Bydlin - Błysk Zederman 4:1 (0:0) bramka dla Zedermana Sebastian Moń z rzutu karnego.

Co do meczu , pierwsza połowa dla ekipy gości (bodajże Legion nie oddał przez pierwsze 45 minut strzału w bramke, a i nawet niecelnych strzałów mieli niewiele)
Druga połowa zaczyna się od gola dla gospodarzy w 46 minucie i to podłamało ekipę przyjezdnych. Bydlin zaczął grać swoje i byli ewidentnie lepsi w drugiej odsłonie gry. Szacunek dla gospodarzy , za ciepłą herbatę w przerwie gry dla zawodników z Zedermana. Ogólnie przyjazna atmosfera , a i sędziowanie na dobrym poziomie.

M. Stach

Unia zagrała solidny mecz, Promień średni, piłkarsko wg mnie Promień był o tą jedną bramkę lepszy. Aczkolwiek gdybyśmy przegrali to też wynik byłby do przyjęcia.

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Wto 20:01, 06 Lis 2018, w całości zmieniany 1 raz
janeczek12345

Dołączył: 15 Sie 2018
Posty: 177

Leśnik 5:1 Centuria
Ekipa z Gorenice nie przypomina w ogóle zespołu z tamtego roku. Chłopaki wybiegane i ograne, mogą wysoko byś w klasyfikacji końcowej, wszystko im w zasadzie wychodziło. Centurioni bez dwóch ,,motorów napędowych" mianowicie pierwszego bramkarza i środkowego obroncy, może gdyby nie to wynik byłby zupełnie inny. Bramka dla Chechła : K.Rembelski

Ostatnio zmieniony przez janeczek12345 dnia Nie 20:25, 04 Lis 2018, w całości zmieniany 2 razy