. Kolejka 11 - 20-21 października Go back

Nie placz już dziecinko

Tusiek_02

Posty: 2

Skąd: Wierbka
Ehh panowie czemu wszyscy sugerują się jednym meczem że Wierbka jak zwykle "gra ostro" czy wygra to i tak mówicie że fartem czy przegrają to że za faule.
"W piłce nożnej jak na rybach liczy się tylko to co w sieci " jeżeli chcemy oceniać drużyny to na jednej podstawie a nie ktoś kto nie był na meczu pisze że była agresja...

Ostatnio zmieniony przez Tusiek_02 dnia Nie 17:10, 21 Paź 2018, w całości zmieniany 1 raz
Tusiek_02

Posty: 2

A po drugie panowie to jest LTS Ospel Wierbka a nie "Pilica Wierbka" ta nazwa już od 18 lat nie istnieje..

Szwecjan

Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 30

Legion 2:2 Olimpia (2:0)

Pod nieobecność redaktora Sojki, obowiązek opisu spada na mnie Smile

Mecz świetnie rozpoczął się dla gospodarzy, po tym jak obrońca nierozważnie sfaulował w polu karnym zawodnika Legionu. 11 na bramkę pewnie zamienił M. Demarczyk.
Dalszy ciąg pierwszej połowy przebiegał pod kontrolą graczy z Bydlina co zaowocowało bramką na 2:0 za sprawą K. Osowskiego. Nieporozumienie i brak zdecydowania defensorów wykorzystał Kozieł, zagrywając głową do niepilnowanego napastnika na 5 metrze, temu nie pozostało nic jak pewnie zamienić sytuację na gola.
W pierwszych 45 min Olimpia jedyne zagrożenie stwarzała po stałych fragmentach, jednak udało się nam zachować czyste konto.

Druga odsłona meczu diametralnie zmieniła oblicze gry, można było mieć wrażenie, że drużyny zamieniły się koszulkami. Od pierwszego gwizdka to goście byli bardziej zdeterminowani do zdobycia bramki. Wygrywali więcej pojedynków w powietrzu i tworzyli groźniejsze sytuacje.
Bramkę kontaktową strzelił M. Witek pakując piłkę w długi róg po tym jak obrona nie potrafiła skutecznie zażegnać zagrożenia. Z każdą minutą akcje Olimpii były groźniejsze, a Legion nie potrafił obudzić się i stworzyć groźnej sytuacji.
Około 75 minuty wspomniany wcześniej Witek ponownie wpisał się na listę strzelców. Świetnym przyjęciem piłki zgubił 2 obrońców a następnie minął bramkarza i dopełnił formalności dobijając piłkę do pustej bramki.
Żeby tego było mało chwilę później jeden z zawodników po faulu przerywającym kontrę obejrzał drugą żółtą kartkę, przez co przedwcześnie zmuszony był opuścić boisko.

Mecz mógł się podobać, obyło się bez zbędnego chamstwa i prowokacji.
Sędziowie na plus, można się jedynie doczepić do drobnych błędów które nie wpłynęły na wynik.

Unia 0:5 Centuria
Jak przystało na derby gminy Klucze, emocje były od początku do końca meczu. Już na początku meczu, niezdecydowanie obrońców Uno wykorzystał Jezuita. Po bramce na 1:0 drużyna gospodarzy mogła szybko odpowiedzieć lecz w sytuacji jeden na jeden lepiej interweniował Sadkowski. Kilka minut później walwcznosc Bębnowskiego, który z pod linii końcowej dograł wzdłuż bramki a tak na futbolówkę czekał już Jezuita. Dobrze dysponowany w tym dniu napastnik Centurii znów w pojedynku oko w oko z bramkarzem trafia w niego lecz piłka znajduje sie wprost pod nogami Leśniakaa ten pakuje piłkę do siatki . W pierwszej połowie goście mieli jeszcze kilka dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku lecz nieskutecznosc zawodników znów dała się we znaki i Chechło na przerwę schodzi z zaliczka trzech bramek. Początek drugiej połowy to ataki gospodarzy, którzy mieli szansę na zdobycie bramki, dogranie na skrzydło do Tomsi, ten wzdłuż bramki jednak bramkarz gości przecina to podanie. Centuria wobec aktów gospodarzy kontrowała i przyniosło to skutki w postaci czwartego gola, zagranie do Miszkiewicza i ten strzałem przy słupku pokonuje golkipera gospodarzy. Do ,, głosu " doszli goście którzy zaczęli forsować bramkę Uni raz za razem, dobra gra do końca Jezuity i Kopcia dała skutek i piłkę wyłożoną na piąty metr do bramki pakuje Wesołowski. Do końca meczu to już ataki Centurionow, którzy swoją nieskutecznoscia znowu dali się popisać bramkarzowi warto tutaj wspomnieć akcje do pustej bramki Jezuity i sam na sam Kopcia, którego żaden zawodnik gości nie atakował. Co do meczu to wynik powinien być większy, gospodarze mieli może ze 3 sytuacje, walka była do końca o każdą piłkę jak to na derby przystało, sędziowie bez większych błędów, murawa gorsza niż pastwisko, zawodnik Unia widząc już wynik bez sensu wjeżdżal kilka razy na tzw ,, sankach" głupota i tyle, bardziej żeby coś komuś zrobić niż wygrać piłkę .