Wielmożanka - Czapla / Przybysławice 2:0

Orzeł Kwaśniów - Ospel Wierbka 3:1 (1:1)

Dav1

Posty: 264

Trzy Korony - Strumyk 1:3

Trzy Korony prowadziły grę praktycznie cały mecz ,więcej groźnych sytuacji w I połowie, II połowa się wyrownala , 3 celne celne strzały w całym meczu i 3 gole Strumyka. Śmieszny karny dla Strumyka na 0:2
Sędzia nie odgwizduje też karnego dla Zarnowca , który z perspektywy trybun zawodnik Strumyka powiększa obrys ciała i zatrzymuje strzał ręką.
Gol samobójczy dla Żarnowca

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Nie 21:11, 07 Maj 2023, w całości zmieniany 3 razy

Dav1 napisał:

Zmień dilera, przecież Żarnowiec otrzymał rzut karny za zatrzymanie strzału ręką tylko bramkarz obronił.
A co do prowadzenia gry Żarnowca to nie wiem czy granie długich "lag" bez większego efektu zalicza się do tego stwierdzenia.
Napisałeś wszystko tak jakby to Zarzecze powinno przegrać, co mieli to wpadło i sędzia był przeciwko Wam.
Nie pisz lepiej nic na przyszłość jak masz robić to w taki sposób, albo pisz obiektywnie...

Dav1

Posty: 264

Introwertyk napisał:

Ale ja pisze o drugiej , innej sytuacji, nie o karnym którego otrzymaliśmy w I polowie.
Lagi szły na waszego ,stopera tego puszystego który nie nadążał za napastnikiem i było większe zagrożenie z tego ,wiec tutaj też mi chodzi ze to prowadzenie gry to groźniejsze sytuacje w I połowie Złego słowa użyłem. Napisałem że II połowa się wyrównała a Ty płaczesz o coś jeszcze że nie jestem obiektywny.
Nigdzie nie napisałem ze Zarzecze powinno przegrać ale faktycznie co mieli to wpadło bo 3 celne strzały i 3 gole gdzie w 2 golach maczał palce Nasz bramkarz.
Sami doskonale wiemy że sędziowanie jest na niskim poziomie i często podejmują błędne decyzje , ja odniosłem sie tylko do tego karnego, nic więcej. Nie rozumiem o co się spinasz.
Napisz swoją relacje, wszyscy chętnie poczytają.