Dołączył: 23 Kwi 2022
Posty: 42

Skąd: Europa
Wielmożanka Wielmoża - Strumyk Zarzecze X
Przebój II Wolbrom - Laskowianka Laski X Wolbrom mowicie ze z gry slabo, ale czuje ze Laski zostana zatrzymane i nie wygraja 4 meczu pod rzad.
Pogoń Miechów - Trzy Korony Żarnowiec 1 Jak nie teraz to kiedy?

Skąd: Neutral
Wielmożanka Wielmoża - Strumyk Zarzecze 1 ( Raczej pewniak , ograni na swoim boisku juz chyba )
Przebój II Wolbrom - Laskowianka Laski 2 ( Przebój pechowo trafia na kolejny mecz z Laskami które awansują)
Pogoń Miechów - Trzy Korony Żarnowiec 1 ( Muszą się przełamać , Żarnowiec zazwyczaj lepiej gra z tymi lepszymi , ale nie wiem. Zalezo od skladu Żarnowca.Raczej Pogoń)
Centuria Chechło - Piliczanka II Pilica 1 ( Obie drużyny słabo weszły w runde , Pilica słabo,Chechło tez nie najlepiej ale chyba u siebie powinni wygrac)
Orzeł Kwaśniów Górny - Czapla C. Przybysławice 2 ( Nie no , z całym szacunkiem dla chłopów z Orła , ale nie dadzą rady. )
Pilica Wierbka - Spartak Wielkanoc-Gołcza 1 ( Bardzo ciekawy , fajny mecz.Kompletnie nie potrafie wytypować. Wynik Moze byc każdy. Tylko atut boiska)
Błysk Zederman - Spartak Charsznica 1 ( Czuje niespodzianke , teoretycznie to Spartak powinien wygrac,ale jak Błysk tego nie wygra to się zakopie , a mysle ze Błysk coś wymysli i wygrają ten mecz.)

Posty: 871

Centuria 3-0 Piliczanka II

demsi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Ospel Wierbka - Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:2 (2:0)
K.Ziaja, B. Szwaja, A. Nowakowski

Zbh

Dołączył: 24 Paź 2021
Posty: 6

Wielmożanka-Strumyk Zarzecze 4-0(3-0)
Po pierwszej połowie można powiedzieć mecz się zakończył ...kontrola wyniku i dominacja przez 90 minut .....sporadyczne wypady Strumyka bez rezultatu ...przeważnie kasowane przez obronę Wielmoży...

1:1 Faracik

Pogoń operowała piłką , Żarnowiec więcej groźniejszych sytuacji i można powiedzieć że mecz zremisował im bramkarz.

Pogoń dostaje karnego z kapelusza , tak to wyglądało na żywo, trzeba to zobaczyć na nagraniu ale obrońca był pierwszy przy piłce , która wybił a gracz Pogoni wpadl w nogę wybijająca piłkę. Sędzia dyktuje karnego a Pogoń nie strzela w słupek. Potem w dziwnych okolicznościach sędzia daje bezpośrednio czerwona kartkę napastnikowi Trzech Koron , bo niby coś powiedział w trakcie cieszenia się z pudła zawodnika Pogoni. Nie wiem co tam się dzialo i co zostało powiedziane , było to daleko i ogromne zamieszanie. Zawodnik Żarnowca był przekonany że nie powiedział nic obraźliwego w stronę sędziego.

Ogólnie sędzia chyba chciał być gwiazdą , rzucając do zawodnika Żarnowca tekst "ale debil" sam podgrzewał atmosferę a potem rozdawał kartki.

Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Sob 22:34, 15 Kwi 2023, w całości zmieniany 4 razy
Spec

Posty: 42

Przebój II Wolbrom 0-0 Laskowianka Laski

W pierwszej połowie Laski nie wykorzystały trzech sytuacji 100%,
Druga połowa to mecz na niskim poziomie.
Boisko ładne z trybuny, ale murawa jest w złym stanie.

Najnowszy

Posty: 43

Byłem na meczu w Miechowie jako neutralny widz z racji wolnego dnia i powiem tak : Dużo się działo.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to trener Miechowa.Czy on nie powinien być na trybunach za czerwoną kartke w ostatnim meczu ? Niby troche siedział na trybunach ale notorycznie schodził na ławke i krzyczał przy linii. Troche to dziwne jeżeli tak ma wyglądać kara dla trenera.

Druga sprawa to gra Żarnowca. Zagrali całkiem niezły mecz, tak jak w typach napisałem że potrafią grać z czubem tabeli. Raczej z przebiegu meczu to Pogoń powinna być zadowolona z punktu bo po pierwszej połowie mogli przegrywać wyżej a sami nie tworzyli sytuacji. W II połowie się rzucili na rywala i zdobyli bramke. Potem mecz się wyrównał. Po jednej z kontr z tego co pamietam długa piłke dostał zawodnik Pogoni ale obrońca z Żarnowca wybija piłke na rzut rożny a sędzia pokazuje rzut karny bo napastnik z Miechowa wpada w wystawiona noge. Bardzo dyskusyjny karny. Cięzko określić czy był on prawidłowo odgwizdany. Jak dla mnie,neutralnego obserwatora to karnego nie powinno być. Strzal w słupek i euforia w szeregach Trzech Koron, nagle sędzia pokazuje czerwień po karnym dlakogoś z Żarnowca. Nie mam pojęcia co sie tam stało. Dziwna sprawa.
Potem Miechów rzuca się do ataków, ale bez skutecznie, raz trafili w słupek po strzale z dystansu.Ogolnie bardzo nieudolnie atakowali grając z przewagą zawodnika, Żarnowiec groźny przy stałych fragmentach, pod koniec meczu mogli strzelić bramke nawet ale świetnie bramkarz wybronił. Gdyby mecz był 11 na 11, bo okolo 25 minut grała Pogoń z przewagą zawodnika to mogło być to różnie. Fajny mecz,dużo kibiców i zwrotów akcji a także kontrowersji.

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Spec napisał:

Można powiedzieć , że Laski w pierwszej połowie biły głową w mur i na szczęście dla Wolbromia II razili nieskutecznością pod bramką J.Sojki. Świetne okazje miał przedewszystkim napastnik Lasek M.Majchrzak. Gospodarze tak naprawdę w pierwszej części zagrozili poważnie po strzale z okolic 16 m naszego pomocnika , gdzie bramkarza przyjezdnych wyręczył obrońca wybijając piłkę z linii bramkowej.

Druga część spotkania to jak było pisane wyżej przewaga optyczna Lasek , ale mecz na zdecydowanie niższym poziomie niż w pierwszej połowie. Obiektywnie przyznając należał się rzut karny dla drużyny gości w okolicach 70 minuty po faulu naszego defensora , ale gwizdek arbitra milczał w tej sytuacji. Hitowy mecz A klasy mimo wszystko trochę rozczarował bo sobotniego popołudnia przy ul.Leśnej 2 nie zobaczyliśmy bramek.

Warto zaznaczyć , że podczas meczu na trybunach odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz naszego ciężko kontuzjowanego kolegi W.Sułkowskiego , który doznał kontuzji kręgosłupa w poprzedni weekend. Podobna zbiórka została przeprowadzona na meczu Wielmożanka - Strumyk , a w Miechowie podczas meczu Pogoń - TKŻ zawodnicy , sędziowie, sztaby szkoleniowe i kibice obu ekip wyrazili swoje słowa wsparcia dla kolegi z zielonej murawy prezentując transparent " Wojtek Sułkowski - Wracaj do Zdrowia ". Liczymy na szybki powrót do pełnego zdrowia Wojtka i jak najszybszy powrót na murawę.