Posty: 129
Przeczytał: 5 tematów

Pogoń-Cracovia 1-12
Dla Pogoni Byrski 😁

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Sob 17:49, 24 Wrz 2022, w całości zmieniany 2 razy

G.Kur

Bramka na 2:1 dla Lasek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Kur*a jak te cymbały na lini będą pokazywać takie faule to jak tu grać? Przecież to jest jakiś dramat. Po tej bramce worek się z golami rozwiązał. Wszystko można zobaczyć na YouTube i samemu ocenić. Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry, gdyby był remis to myślę że nie było by krzywdy dla Lasek

Kolega był na innym meczu.
Laski dominowały przez prawie cały mecz, Żarnowiec słabo, prawie przez cały mecz skupieni na wybijaniu piłki do przodu tak zwana „laga”.
Na pewno sędzia nie wpłynął ani trochę negatywnie na żadną z bramek Laskowianki.

Dav1

Posty: 264

Spec napisał:

A.Sokól
G.Kur

W pierwszej połowie dominacja z gry ale nic wielkiego nie wynikało.W II połowie nie widziałem dominacji.Kopanina.
Jeżeli uważasz że był faul przed golem na 2:1 to dziwne...

demsi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Ospel Wierbka - Strumyk Zarzecze 4:1 (2:0)
Ł. Słowik x3, K. Nowakowski

rambo

Dołączył: 09 Sie 2021
Posty: 44

A.Sokól
G.Kur

Kolego z szacunkiem dla ciebie ale chyba nie znasz się na piłce albo stanołeś w miejscu z 10lat wstecz .Laski w pierwszej połowie dominowały pod każdym.wzgledem a wy tylko Laga z obrony na wszego fajnego szybkiego napastnika w tych czasach juz tak się nie gra . 20min.drugiej połowy juz Słabo mecz wyglądał lecz piłkarsko to Laski zdobyły 4 gole bo naprawdę były lepsze Pozdrawiam

Piliczanin

Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 53

Piliczanka II Pilica vs Wielmoża 5:2 końcowy , do przerwy 0:2 .

Dav1

Posty: 264

rambo napisał:

A.Sokól
G.Kur

Może i się nie znam na piłce, jeśli tak mówicie to tak jest. Jestem tylko kibicem.
Ja posiadania piłki i większej ilości podan nie uważam za dominację. Powiedz mi jak się teraz gra jeżeli laga nie jest dobra ? Jak to się robi w A klasie ? Chyba za dużo lig zachodnich oglądasz Smile
Te Nasz fajny napastnik nie jest taki szybki, dziś tak tylko biegał szybko, podobno szybciej biegał bo do domu mu się spieszyło.
Może były te Laski trochę lepsze ale nie była to przewagą taka jak piszesz Ty kolego i kolega wcześniej.
Pozdrawiam również i do wiosny w Zarnowcu.