Pogoń Miechów - Spartak Wielkanoc-Gołcza 24 września, 16:00
Strumyk Zarzecze - Bolesław II Bukowno 23 września, 16:30
Centuria Chechło - Przebój II Wolbrom 23 września, 16:00
Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka II Pilica 23 września, 16:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Pilica Wierbka 24 września, 17:00
Błysk Zederman - Spartak Charsznica 23 września, 16:00
Wielmożanka Wielmoża - Prądnik Sułoszowa 23 września, 11:00

Dołączył: 24 Lip 2023
Posty: 42

spacer
Post Temat postu:
Pogoń Miechów - Spartak Wielkanoc-Gołcza 1 (pewniak, jeżeli Spartak przyjedzie z tak wąskim składem jak ostatnio z Bukownem to pokusze się o wynik 5-0/6-0)
Strumyk Zarzecze - Bolesław II Bukowno 1 ( Zarzecze zapunktuje z słabym Bukownem)
Centuria Chechło - Przebój II Wolbrom 2 (solidny Przebój wywiezie 3 punkty)
Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka II Pilica X (kiedy jak nie teraz Pilica zacznie zbierać punkty, zwłaszcza z Żarnowcem który złapał zadyszkę)
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Pilica Wierbka 2 (Wierbka niespodzianka w tym sezonie zapunktuje w Trzyciążu)
Błysk Zederman - Spartak Charsznica 1 (Charsznica z taką grą jak w Żarnowcu wywiezie spokojnie 3 punkty z pogrążonego w kryzysie Zedermanie)
Wielmożanka Wielmoża - Prądnik Sułoszowa 1 (DERBY, jednak Wielmoża z Pogonią nie wyglądała tak źle, więc myślę że z Prądnikiem na sztucznym minimalne zwycięstwo)

darom69

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 26

spacer
Mały quiz: " Mecze o 11 to maskara,ludzie o tej godzinie meczy nie powinno byc bo miniumum jesli ktoś pracuje w sobote to robi to do 13.Mecz sie odbył i tyle.A klasa to granie dla kibiców a nie liczenie na to ze mecz sie ustali na godzine 11 i druzyna przeciwna nie dojedzie."

darom69 napisał:

Tak ktoś pisał z Wielmoży po meczu z Chechlem jak dostali wysoko przyjeżdżając nie pełnym składem i schodząc w przerwie.

Gdzie Ten czteropak do odbioru ? Very Happy

darom69

Posty: 26

spacer
Dav1 napisał:

Po odbiór nagrody zpraszam (o ironio) do Woelmoży, na derby (dla KIBICÓW) w sobotę o 11.00. Pozdrawiam

Strumyk Zarzecze - Bolesław II Bukowno 1 pewniak
Centuria Chechło - Przebój II Wolbrom x mecz najtrudniejszy do wytypowania dlatego stawiam na remis
Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka II Pilica 1 raczej Żarnowiec chociaż piliczanka nie jest bez szans
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Pilica Wierbka 2 Wierbka fizycznie lepiej się prezentuje
Błysk Zederman - Spartak Charsznica x2 Zederman ma przebłyski jak choćby 1 połowa z Wielmożanka
Wielmożanka Wielmoża - Prądnik Sułoszowa x wielkie derby więc typ na remis

MKS_FAN

Dołączył: 08 Wrz 2023
Posty: 6

spacer
Pogoń Miechów - Spartak Wielkanoc-Gołcza 1 (Wysoko)
Strumyk Zarzecze - Bolesław II Bukowno 1 ( Bukowno znowu zejdzie)
Centuria Chechło - Przebój II Wolbrom 1 (Po wyrównanym meczu stawiam na gospodarzy)
Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka II Pilica 1 (gospodarze zażegnanaja mini kryzys)
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Pilica Wierbka 2 (Dłubnia słabo w obronie, goście to wykorzystają)
Błysk Zederman - Spartak Charsznica 2 (gospodarze kompletnie rozbici, do spadku)
Wielmożanka Wielmoża - Prądnik Sułoszowa 1 (wielmoża dobry mecz z Miechowem, na Sułoszowe spokojnie to wystarczy)

To wtedy jest frekwencja. Jak widać nie każdemu zależy na derbach Smile
Aczkolwiek swego czasu też graliśmy tak derby, ale było to spowodowane weselem, gdzie większość zawodników była na weselu.

Wielmożanka-Pradnik 1:0

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Wielmoże ,dwie setki,Prądnik cofnięty ale rownież miał swoje sytuacje, z gry lepsza Wielmoża ale po 45 minutach 0:0
Druga połowa Prądnik zacząl bardzo dobrze, presing i stworzyli sytuacje ,nic nie wpadło .Od 60 minuty Wielmoża gra w 10 po czerwonej kartce.Prądnik grał lepiej,chcial wygrac,cały czas atakował ale Wielmoża wyprowadziła zabójcza kontrę i wygrała!
Brawo dla zawodników obu zespołów ,była walka ale chamstwa nie bylo!!

Podsumowując:
Derby na remis ,zadecydowało szczeście ,ktore Wielmoże opuściło z Miechowem.
Trener Prądnika Kryminałłłł ....Panie Byrski Pan miał cierpilwośćSmile

Dav1

Posty: 264

spacer
Trzy Korony - Piliczanka 4:3

Pilica dobrze wchodzi w mecz i już w 26sekundzie strzela gola a w 12minucie 0:3 dla gości