Dav1 napisał:
miechus napisał:
Pogoń 6:0 Bolesław goście nie wyszli na drugą połowę

Grali pełnym składem ?
Jeśli tak to powinni dostać karę finansową jakąś za brak ambicji. Po co się pchali grać wyżej jak nie potrafią przegrywać ?

💯 procent racji.Czaple mogły spokojnie grać w naszej lidze ,a nie obrażać się i nie wychodzić na drugą połowę.
Wolbrom l -Bukowno 5-0
Pogoń -Bukowno ll. 6-0
Pilica Wierbka -Bukowno ll 7-0
Wolbrom ll -Bukowno ll 6-0
🤔🥴😥

Miał być jakiś nowy projekt i nowy otwarcie, tymczasem wszystko po staremu.

demsi
Dariusz Szpakowski - Legenda TV

Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

spacer
Franek już w pierwszym meczu skończonym wynikiem 0:7 szukał punktów przy Bolkowym stoliku. Żenada, po co nam takie drużyny w A klasie

Pełnym, nie optymalnym.

Pogon nie zgodziła się na przełożenie meczu.

Lepiej przyjechać niz płacić 600 zł. Więc niech się kibice cieszą że zobaczyli 46 min i bramki

Poczytaj regulamin kiedy się placi albo napisz nowy Twój Smile

Franek, przestań cwaniakować.

Ja piszę jak powinno być okiem kibica bez stron. Zabrakło Wam jaj żeby dograć pełnym składem mecz a teraz piszesz do mnie żebym napisał regulamin.

Nie wiem kim jesteś ale wkoncu by się przedstawił
w realu.
Podejrzewam że jakby Czaplę zostały w lidze to za dużo by pkt nie zdobyły. Popatrzcie na ich aktualne wyniki w b klasie.
Bukowno miało bardzo trudny terminarz. Przez 4 kolejki 3 druzyny z czołówki tamtego sezonu.
Jak pisałem Pogon nie chciała przełożyc meczu bo bilety bo plakaty bo GMINA. Lepiej Pogoni załadować 15 bramek rywalowi niż spotkać się z nim przy optymalnym skladzie. Bukowno w tym meczu nie mogło skorzystać w tym meczu z 6 podstawowych zawodników.
Teraz powinno byc lepiej. Nie łamiemy się.

Pogon do zobaczenia w Bukownie, mam nadzieję że nie na jednostronnym meczu.

Posty: 871

spacer
Zederman 3-5 Wielmozanka

Posty: 114

spacer

w realu.

Gdyby Czaple się utrzymały, to pewnie nie odeszłoby tylu zawodników (m.in do Pogoni).

Posty: 114

spacer
demsi napisał:
Centuria Chechło - Ospel Wierbka 2:2 (0:0)

Centuria 2-2 Wierbka

Szczęśliwy remis dla Wierbki. Centuria nie wykorzystała kilku świetnych sytuacji sam na sam. Wszystkie bramki padły w 2 połowie. Bramki Wierbki w zamieszaniu podbramkowym a dla Centurii jedna po strzale z bliskiej odległości a druga po strzale z około 15 metrów.

Bluealmonds1313

Dołączył: 30 Sie 2020
Posty: 22

spacer

Pierwsza połowa dla gospodarzy 3-1 choć Wielmożanka miała swoje sytuacje, ale brakło skutecznosci. Po przerwie goście nie grali już 90% lagi za obrońców( tylko pół na pół) i po trzech prezentach od Błysku - zgodnie z przewidywaniami wywieźli trzy punkty..

miechus

Dołączył: 15 Maj 2022
Posty: 54

spacer

w realu.

Przełożenie meczu wiązałoby się z przełożeniem trzech meczów drużyn młodzieżowych, co łatwe nie jest. Ile wcześniej prosiliscie o zmianę terminu? W Miechowie z jednego boiska korzystają dwa kluby - 9 drużyn. Tak prosto się nie da, że ktoś prosi i wyczaruje się nagle inny termin.

Trzy Korony - Spartak 1:5 (1:0)

Typowy Żarnowiec. Karny na 2:0 nie wykorzystany i potem poleciało.

spacer

Goście tym razem nie musieli gonić wyniku, mecz zamknięty dopiero w końcówce, natomiast Dłubnia poza bramką po kontrze raczej nie sprawiła zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Sędziowanie niestety takie, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni, chaos, niepotrzebne kartki i creme de la creme: zagwizdanie spalonego, gdy zawodnik Prądnika niecelnie podaje do tyłu i piłkę przejmuje przeciwnik Shocked

Szymon Domagała ⚽

Warto zaznaczyć i odnotować , że na meczu okręgówki z Bukownem i wczoraj A klasy w Gołczy byli obecni Młodzi Fanatycy z Wolbromia, którzy przez cały mecz kulturalnie dopingowali, śpiewali i wspierali Przebój dopingiem od pierwszej do ostatniej minuty 😁😀