demsi

Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Laskowianka Laski - Ospel Wierbka 1
Trzy Korony Żarnowiec - Błysk Zederman 1 (bardzo trudno wskazać tutaj faworyta, obie drużyny w słabej dyspozycji i ktoś stanie przed szansą odniesienia długo wyczekiwanego zwycięstwa. Stawiam na gospodarzy)
Orzeł Kwaśniów Górny - Wielmożanka Wielmoża 2 (ciężki okres tułaczki po obcych boiskach powoli dobiega końca i Wielmożanka staje przed szansą zrobienia całkiem przyzwoitego wyniku)
Czapla Czaple Małe - Spartak Wielkanoc-Gołcza x (skoro Derby to stawiam na podział punktów)
Piliczanka II Pilica - Spartak Charsznica 1 (dobra runda zostanie zwieńczona zwycięstwem i fotelem wicemistrza jesieni)
Pogoń Miechów - Strumyk Zarzecze 1 (Strumyk już jedzie na oparach i mimo ambitnego dla nich starcia nie ma większych szans na zastopowanie rozpędzonej Pogoni)
Przebój II Wolbrom - Centuria Chechło 1 (Centuria na pewno powalczy ale czy to wystarczy na przerwanie serii żelaznej defensywy Przeboju? być może tak ale na punkty już to nie wystarczy)

Skąd: Neutral
Laskowianka Laski - Pilica Wierbka 1 ( U siebie Laski ograją Wierbke któa gra w kratke)
Trzy Korony Żarnowiec - Błysk Zederman 1 (Z Gołczą zagrali najgorszy mecz od dawna, u siebie pownni dać rade, z Charsznicą zabrakło szczęscia bo byli lepsi)
Orzeł Kwaśniów Górny - Wielmożanka Wielmoża 1 ( Kwaśniów powalczy na koniec i Wielmoża łatwo nie bedzie miała)
Czapla Czaple Małe - Spartak Wielkanoc-Gołcza 2 (Trudny mecz dla obu , ale Gołcza troche lepsza piłkarsko)
Piliczanka II Pilica - Spartak Charsznica 1 (Mysle ze pewna wygrana Pilicy)
Pogoń Miechów - Strumyk Zarzecze 1 (Kandydat do awansu wygra zdecydowanie)
Przebój II Wolbrom - Centuria Chechło 2 ( Wolbrom ponad stan,nie zasluguje na to miejsce , Chechło to wygra bo są lepsi)

Bramka G.Jaros

Sędziowanie tradycyjnie słabe , obiektywnie pisząc to dostajemy karnego którego nie było po czym Żarnowiec strzela karnego, potem sędzia mógł gwizdać karnego który bardziej się należał ale sędzia nie gwizda więc się to wyrównuje. Żarnowiec 2 słupki, bardziej konkretniejsze sytuację. Zasłużone zwycięstwo. Mecz walki, trochę żółtych kartek po stronie Błysku za pyskówki lub bezmyślne wyzwiska zawodnika w stronę kibiców.

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Sob 18:46, 05 Lis 2022, w całości zmieniany 1 raz

Bardzo duża przewaga Wolbromia ale słabi skutecznie dlatego tylko 2:0

Ostatnio zmieniony przez To ja dnia Nie 18:03, 06 Lis 2022, w całości zmieniany 4 razy
Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Przebój II Wolbrom 2:0 ( 1:0 ) Centuria Chechło

Ostatnia piłkarska niedziela w rundzie jesiennej sezonu 22/23 przy Leśnej 2 wypadła okazale przy licznie zgromadzonej publiczności. Tak jak wczoraj w Bęble na meczu okręgówki niezbyt dobrze wchodzimy w mecz, bo dopuszczamy do dwóch bardzo groźnych sytuacji Centurie i dzięki nieskuteczności gości nie musieliśmy gonić wyniku. W odpowiedzi po kilkunastu minutach Przebój mógł i powinien objąć prowadzenie, jednak nie wykorzystujemy dwóch sytuacji sam na sam oraz rzutu karnego przestrzelonego przez K.Pałke. Tuż przed przerwą po zagraniu z prawej strony w pole karne do piłki dopada K.Januszek i pewnym strzałem pokonuję bramkarza Chechła M.Sadkowskiego. Druga odsłona zaczyna się idealnie dla Zielono- Biało- Czerwonych po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskakuję środkowy obrońca D.Makowski i podwyższa prowadzenie Przeboju.Goście z Chechła starali się szukać do końca meczu bramki kontaktowej , jednak po raz kolejny defensywa Przeboju i bramkarze nie dopuścili do utraty bramki ( 630 minut bez straconej bramki ). Pod koniec spotkania bardzo ładnym dla oka strzałem z rzutu wolnego popisał się K.Pałka , lecz golkiper gości sparował strzał na rzut rożny. Dzięki temu rezultatowi " dwójka" Przeboju została mistrzem jesieni i przezimuje aż do marca na fotelu lidera olkuskiej Serie A 😁💪. Sędziowanie pod przewodnictwem arbitra głównego K.Muchy na bardzo dobrym poziomie ( brak nawet jednej żółtej kartki w całym meczu ).

Podczas meczu odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie naszego zawodnika Michała Trześniewskiego , który doznał ciężkiej kontuzji kolana i za niedługo czeka go operacja oraz żmudna rehabilitacja.

Skąd: Prokuratura okręgowa
Spartak 1:1Pilica nie dziwi mnie fakt że nikt nie wygrał przez rundę w pilicy bo to co się tam wyprawia to jest cyrk i to nie byle jaki karne z niczego podnoszenie spalonego już przed kontaktem z piłką dawanie kartek za czyste odbieranie piłki i na koniec nie uznanie bramki w 88minucie gdzie sędzia liniowy widzi spalonego którego nawet zawodnicy pilicy nie widzieli żeby zakończyć tak. Jak się sędziowało to sędzia zakończył mecz na podykotwanym rzucie roznym nic w tym dziwnego gdyby nie fakt że zakończył przed jego wykonaniem. Po meczu dodał tylko żebyśmy zaczęli mecze oglądać żeby cokolwiek wiedzieć o sędziowaniu. Nawet tego nie skomentuje.