Piliczanka II Pilica - Pogoń Miechów, 12 listopada, 14:00
Przebój II Wolbrom - Pilica Wierbka, 11 listopada, 14:00
Bolesław II Bukowno - Spartak Charsznica, 12 listopada, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Prądnik Sułoszowa, 11 listopada, 14:00
Strumyk Zarzecze - Wielmożanka Wielmoża, 11 listopada, 14:00
Centuria Chechło - Błysk Zederman, 11 listopada, 14:15
Trzy Korony Żarnowiec - Dłubnia Trzyciąż/Jangrot, 12 listopada, 14:00

julkax1989

Dołączył: 24 Lip 2023
Posty: 42

Piliczanka II Pilica - Pogoń Miechów 2 (jednobramkowa wygrana gości, spodziewam się dużo "zrzutów" z pierwszej drużyny na Pogoń)
Przebój II Wolbrom - Pilica Wierbka 1 (Wierbka ma lekką zadyszkę, a Wolbrom to pewniak w tym meczu, hit kolejki)
Bolesław II Bukowno - Spartak Charsznica X (po wygranej w Sułoszowej Bukowno zremisuje u siebie z ostatnio słabiej grającym Spartakiem)
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Prądnik Sułoszowa X2 (bardzo ciężko mi tu typować)
Strumyk Zarzecze - Wielmożanka Wielmoża 2 (kolejny hit, 2 drużyny bijące się o podium, stawiam jednak na gości)
Centuria Chechło - Błysk Zederman 1 (pewniak i Błysk zakończy rundę jesienną z 0 punktami co chyba przesądza o spadku, jeżeli nie dojdzie do paru wzmocnień)
Trzy Korony Żarnowiec - Dłubnia Trzyciąż/Jangrot X (bardzo słaby mecz w Wielmoży Trzech Koron i usiebie tylko remis z Dłubnią)

demsi

Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 361
Przeczytał: 7 tematów

Przebój II Wolbrom - Ospel Wierbka 0:2 (0:1)

rud_van_nisterlojj napisał:

Sąsiedzi zza miedzy przechodzą dzisiaj do historii, jako jedyna drużyna która w a-klasie od 2001 roku nie zdobyła punktu przez całą rundę.
Wiem to uszczypliwość z mojej strony jako derbowego rywala, ale skąd takie słabe wyniki.?
Aż tak źle to wygląda ? Przecież są tam warunki od gry i zawodnicy też w miarę z czego wynika aż taki blamaż ?

Ostatnio zmieniony przez Żubert dnia Pon 7:56, 13 Lis 2023, w całości zmieniany 2 razy

Mikołaj Sobieraj 2x

Caly mecz pod totalna kontrola Trzech Koron, obrona bardzo pewnie , tylko 1 błąd w II połowie przy dośrodkowaniu gdzie cała linia obrony się minęła z piłką i do sytuacji jedynej jak się okazało doszli goście i oddali niecelny strzał. Po słabym meczu z Pogonią , dziś bardzo dobrze i pełni zasłużona wygrana.

Dzięki wszystkim za aktywność na forum, trochę słabsza jak na początku rundy i do zobaczenia za rok Smile

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Pon 8:45, 13 Lis 2023, w całości zmieniany 1 raz
julkax1989

Posty: 42

Piliczanka II 1-2 MKS Pogoń
Ciężki mecz dla obu drużyn, pierwsza połowa to kontrola przyjezdnych, natomiast druga to już nerwówka, piłka w większości latała od bramki do bramki, lecz czego spodziewać się po takim boisku. Takie boiska jak to w Kocikowej nie powinny być dopuszczane, gałęzie drzew wchodzą na boisko, bardzo dużo nierówności. Szkoda bo mecze na takich murawach w większości sprowadzają się do chaosu i przypadku w grze obu drużyn. A może za dużo wymagam...

Posty: 871

Bolesław II Bukowno 1-2 (0-0) Spartak Charsznica

mecz na remis.
Bukowno miało kilka dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek
Goscie zwycięsko bramkę (po karnym) strzelają ok w 85 minucie.

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
demsi napisał:

Starcie lidera z viceliderem Olkuskiej A klasy tym razem dla gości z Wierbki. Nie wiem czy do końca zasłużone zwycięstwo, bo jednak w około 25 minucie spotkania czerwoną kartką został ukarany nasz środkowy obrońca. Mocno kontrowersyjna decyzja jednak ,która znacząco zaważyła na wyniku i przebiegu meczu. Wcześniej po rzucie rożnym najwyżej do główki wyskakuję zawodnik Wierbki i umieszcza piłkę w bramce Przeboju. Na początku drugiej połowy trochę zmian w składzie i zmiana ustawienia, która powinna dać nam doprowadzenie do remisu, jednak w dwóch wybornych sytuacjach piłka ląduje ponad bramką Wierbki. Zemściło się to bramką na 0-2 dla Ospelu , gdzie w zamieszaniu podbramkowym cwanie i chytrze najprzytomniej znajduje się K.Ziaja i tym samym ustala wynik tej potyczki.

Także jak w przypadku okręgówki uważam, że bardzo udana runda jesienna Przeboju II Wolbrom i być w najgorszym przypadku na równi na 1 miejscu z Pogonią Miechów, która ma poważne aspirację do awansu do ligi wyżej pokazuje, że była to dobra runda. Wiadomo mogło być jeszcze lepiej , ale jak to mówił D.Szpakowski " Jak się nie ma co się lubi , to się lubi , co się ma " 😁