. Kolejka 12 - 29-30 października Go back

Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 8

Bluealmonds1313 napisał:
Ale trzeba mieć nas.rane we łbie, że by dać się tak poniewierać czaskiej myśli szkoleniowej. Jeszcze można by wam współczuć, gdyby was ktoś zmuszał to grania z A klasie.

Masz racje; trener po takich błędach powinien przytulić zawodników , powiedzieć zgodnie z polską myślą szkoleniową "nic sie nie stało" i uczyć ich dalej kopać sie po czole, walić lage i zdobywać bramki z zamieszania na nieprzemyślanym presingu. 👏

Ostatnio zmieniony przez Kojot dnia Nie 21:49, 30 Paź 2022, w całości zmieniany 1 raz
Dav1

Dołączył: 25 Lip 2020
Posty: 264
Przeczytał: 6 tematów

Skąd: Żarnowiec
Prokurator napisał:
Wracając do meczu Spartak TKZ ani jednego karnego nie było a brak pomysłu na gre w wyokaniu zarnowca przekładał się na płakanie przy każdym kontakcie sędziowanie nie było zle może jeszcze stwierdzisz że wasz zawodnik niesłusznie dostał czerwona kartkę?

Nie będę się powtarzał , ewidentne 2 karne. Zagranie ręką w polu karnym,nawet kibice Charsznicy mówili że ręką była a w drugie sytuacji że mógł gwizdnąć. Zawodnik Żarnowca ma piłkę w polu karnym gdzie stoi tyłem do bramki i bramkarz pakuje się od tyłu w niego gdzie powoduje upadek. Bądź obiektywny i przestań pisać totalnie odklejone rzeczy.

Nigdzie nie napisałem o kartce , po co to wyciągasz i szukasz zaczepki. Dostał dwie żółte kartki za nie brutalnie faule tylko za przerwanie akcji, to Spartak gra bardzo ostro i często chamski, zbierają wiele kartek i to o czymś świadczy. Sędziowanie to patologia w tej rundzie i wiele osób się z tym zgodza.

Dominacja Wolbromia

Mecz od pierwszej do ostatniej minuty pod pełną kontrolą gości z Wolbromia. Tak naprawdę w około 10 minut Przebój zamyka emocje w tym meczu kolejno po bramkach D.Rusanova , K.Muchajera , M.Raczyńskiego oraz po raz kolejny K.Muchajera. Jeszcze przed przerwą wynik na 0-5 podwyższa pełniący funkcję kapitana w tym spotkaniu D.Makowski. Druga część spotkania przypominała bardziej sielankową atmosferę i bardziej sparing niż walkę o ligowe punkty. Dużo zmian w ekipie gości. W tej części dokładamy kolejne trzy bramki autorstwa kolejno M.Witka , K.Muchajera, który kompletuję tym samym hat-tricka oraz okazałe zwycięstwo pieczętuje M.Gamrat strzałem do pustej bramki Orła. Kwaśniów dążył szczególnie w drugiej połowie do choć bramki honorowej , jednak po raz kolejny defensywa Przeboju II gra " na zero " z tyłu.

Posty: 22

uczyć ich dalej kopać sie po czole, walić lage i zdobywać bramki z zamieszania na nieprzemyślanym presingu. 👏
Zacznijcie wy wkońcu troche myślec i grać z głową ,w piłke na tych boiskach, a nie jak podwórkowi "kopacze" . Zamiast pokazac coś na boisku to szukacie sensacji na forach jak dzieci. 🤮[/quote]
Wydawało mi się do dej pory, że takich sukcesów jak „czeska myśl szkoleniowa” w spuszczaniu drużyn do niższych lig na naszym terenie - to nie ma nikt. Tak, że nie pier..ol, że ktoś czegoś się przy nim nauczy.
A jeśli cię cieszy jak jakiś burak po tobie jedzie od piczow, ku-ew i jeszcze masz wrażenie, że to cie czegoś nauczyło - nie mam żadnych argumentów żeby z tobą dyskutować. Qwa „podwórkowi kopacze”. 😂😂 O ja pier.. le. Ronaldo się odnalazł ..

Prokurator

Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 41

Skąd: Prokuratura okręgowa
Dav1 napisał:

E no jak kibice tak mówili to nnapewno tak było wiek +65 co drugi okulary i widzieli dwa faule z odległości około 60m i gdzie sytuacja z bramkarzem była podczas rzutu rożnego gdzie w polu karnym stało około 15 osób. Pojęcie o piłce dość mocne. Powodzenia