Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 8
Przeczytał: 1 temat

spacer
Pogoń Miechów - Centuria Chechło 1 (Pogoń się przełamie i nie zaliczy trzeciej porażki z rzędu)
Trzy Korony Żarnowiec - Strumyk Zarzecze 1 (Tutaj natomiast TKŻ zaliczą trzecie zwycięstwo z rzędu jeśli okażą się skuteczniejsi niż w ubiegłej kolejce, bo mogło być zdecydowane wyższe zwycięstwo)
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Spartak Wielkanoc 1 (Gołcza słabiutka, odpowiednie zaangażowanie i jest szansa na trzy punkty)
Błysk Zederman - Bolesław II Bukowno 1x (obie drużyny bardzo słabo wyglądają, zaryzykuje pierwsze punkty Zadermana)
Wielmożanka Wielmoża - Przebój II Wolbrom X2 (może i Wielmoża zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie, ale Wolbrom jest lepszą i bardziej wybieganą drużyną, remis możliwy jedynie z uwagi na atut boiska)
Prądnik Sułoszowa - Piliczanka II Pilica 1 (Piliczanka mimo tego, ze zaczęła punktować to Prądnik nie odda choćby punktu
Spartak Charsznica - Pilica Wierbka x2 (Wierbka strzela dużo bramek z kolei Charsznica wyjątkowo mało ich traci, Pogoni nie udało się strzelić natomiast Wierbce się to uda, remis 1:1 bądź niewielka wygrana gości 1:2)

Ostatnio zmieniony przez Endriu18 dnia Śro 17:43, 18 Paź 2023, w całości zmieniany 1 raz
julkax1989

Dołączył: 24 Lip 2023
Posty: 42

spacer
Pogoń Miechów - Centuria Chechło 1(Pogoń musi w końcu wyjść z dołka i zrobi to u siebie z Chechłem, które w tym sezonie na takim średnim poziomie a-klasowym, urwali u siebie punkty Wierbce czy Prądnikowi, ale też takie potknięcia jak Bukowno)
Trzy Korony Żarnowiec - Strumyk Zarzecze X(Żarnowiec u siebie ta bardzo nieprzyjemny rywal, natomiast Strumyk na fali po zwycięstwie w Miechowie, remis)
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Spartak Wielkanoc 2(minimalna wygrana gości)
Błysk Zederman - Bolesław II Bukowno 2(starcie według mnie 2 najsłabszych drużyn w tym sezonie do tej pory, jednak Bukowno wydaje się ciut solidniejsze)
Wielmożanka Wielmoża - Przebój II Wolbrom 1(jak dla mnie hit tej kolejki zaraz obok meczu w Charsznicy, Wielmoża atutem boiska i walką do końca wywalczy 3 punkty)
Prądnik Sułoszowa - Piliczanka II Pilica 1(w miarę spokojna wygrana gospodarzy)
Spartak Charsznica - Pilica Wierbka 1(Spartak u siebie urwał już punkty Wielmoży, Pogoni czy nawet na wyjeździe Prądnikowi, w tym meczu padnie parę bramek, ale zwycięsko wyjdzie znajdująca się na fali Charsznica)

Dwie stracone bramki w 85 i 88 min. Mad

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Sob 17:23, 21 Paź 2023, w całości zmieniany 1 raz
julkax1989

Posty: 42

spacer
Błysk Zederman 2:3 Bukowno II
W Miechowie trzecia porażka z rzędu widać, że mental w drużynie siadł, będzie ciężko na pewno Pogoni zebrać się w głowach na bardzo trudny wyjazd do Wierbki.

Najnowszy

Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 43

Skąd: Neutral
spacer
Trzy Korony Żarnowiec - Strumyk Zarzecze 1 ( Żarnowiec w poprzednim sezonie grał podobnie tylko nieskutecznie i dlatego walczyl o utrzymanie, teraz troche to poprawili ale oni sobie potrafią stworzyć tyle sytuacji ,że większość i tak nie wykorzystają więc wszystko zalezy od skuteczności)
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot - Spartak Wielkanoc 1 (Cięzki mecz do typowania , ja bym tu obstawił na gospodarzy. Dlaczego ? Nie wiem, jedni i drudzy mają przebłyski gry. Atut boiska tylko)
Wielmożanka Wielmoża - Przebój II Wolbrom 2 (Bardzo ciekawy mecz , Wielmoża nie może byc zawsze faworytem ze względu na boisko, Przebój gra szybko,duzo biega, ma dobrych zawodnikow, Wielmoża raczej straci punkty tym razem)
Prądnik Sułoszowa - Piliczanka II Pilica 1 ( Tutaj pewniak , Prądnik zgniecie młodzież wraz z wyszczekanymi starszymi kolegami, nie będzie też pomocy z okręgówki,jak to bywało zawsze i jednak robiło rożnice. Dla mnie jakies 6:0 )
Spartak Charsznica - Pilica Wierbka 2 ( Kolejny ciekawy mecz, ale myśle że dobra passa kapuściarzy zostanie przerwana. Solidna ofensywa Wierbki wygra im mecz, raczej nie do 0, bo Spartak coś myśle ustrzeli , ale skuteczność Wierbki będzie wyższa.

Po karnym, sędziowanie tragiczne
Brak ewidentnego karnego po zagraniu siatkarskim to kpina.
Karny dla Strumyka również wątpliwy.
1 połowa lekka przewaga Strumyka , II połowa przewaga Żarnowca. Obiektywnie to remis byłby sprawiedliwy ale 3 pkt wyrwane przez Strumyk.

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Nie 17:29, 22 Paź 2023, w całości zmieniany 2 razy

Ferdek

Mecz moim okiem na remis. W pierwszej połowie marnujemy dwie świetne sytuację na otwarcie wyniku oraz strzelamy bramkę, jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę do góry czym orzeka pozycję spaloną. Druga połowa to jednak niewielka , optyczna przewaga Wielmoży zwłaszcza w środkowej strefie boiska. Zwycięska bramka pada w okolicach 85 minuty spotkania. Pewnym strzałem z kilku metrów pod poprzeczkę bramki Przeboju popisuje się H.Ferdek , czym jak niedługo później się okazuję zapewnia gospodarzom 3 punkty.