. Klasa A Kolejka 3 2/3 września Go back
julkax1989

Dołączył: 24 Lip 2023
Posty: 42

Ktoś wie jak to się dzieje że Charsznica w większości typowana raczej na miejscach 4/5/6 w tabeli na koniec, przegrywa trzeci mecz z wcale nie jakimiś drużynami z czołówki? Jestem ciekawy czy to po prostu brak szczęścia, czy jakieś poważniejsze problemy, bo wzmocnienia przed sezonem wyglądały solidnie.

Skąd: Żarnowiec
To co się wydarzyło w Suloszowej to ciężko cokolwiek napisać. Prądnik chyba oddał 2 strzały celne i 2 gole wpadły,
Żarnowiec cały mecz prowadzili, potem w 90min sytuacja sam na sam na 2:0 żeby za chwilę w doliczonym czasie stracić 2 gole.
Dramat.

Ostatnio zmieniony przez Dav1 dnia Pon 7:00, 04 Wrz 2023, w całości zmieniany 1 raz

Dramat.

Gospodarze 90 min bili głową w mur(bo już w 3 minucie stracili bramkę), mnóstwo niedokładności, niecelnych strzałów, brak cierpliwości, zero konkretów jednym słowem. No ale w doliczonym czasie 3 minuty wystarczyły, żeby odmienić mecz.