Już miesiąc temu jak nie lepiej Żubert szukał kogoś kto się tym zajmie. Ja odpuszczam z wiadomych względów. Z ligą trzeba być na bieżąco. Trzeba nią żyć. Ale chętnie będe obstawiał.

Posty: 104

Miechow 1-1 Laski

0-1 Majchrzak (karny)
1-1

Patrząc na wszystkie sytuacje Laski wracają z Miechowa ze stratą dwóch punktów. Trener oraz prezes Miechowa dali popis, ale zostawmy to bez komentarza. Sędziowanie na średnim poziomie, gwizdanie pod gospodarzy.

Dav1

Dołączył: 25 Lip 2020
Posty: 264
Przeczytał: 6 tematów

Skąd: Żarnowiec
Centuria - Trzy Korony 5:4

Żarnowiec wraca do gry od stanu 3:0 , w końcówce meczu gospodarze strzelają 5 gola i punkty zostają u nich. Żarnowiec miał wiele okazji do goli ale trochę zabrakło skuteczności. Duże braki w składzie gości ale wola walki była i z meczu chłopaki mogą być zadowoleni. Szkoda straty punktów bo wcale nie musiało tak być.

Soja

Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 329
Przeczytał: 5 tematów

Skąd: Bydlin/ Wolbrom
Przebój II 1:1 ( 1:1 ) Wielmożanka.

Fatalnie Przebój wchodzi w mecz. Na samym początku spotkania sędzia P.Król dyktuje karnego dla gości ( w mojej ocenie mocno naciąganego , ale nie takie gwizdano😀). Pewnym strzałem z 11 m gracz Wielmoży pokonuje J.Sojke 🤭. Około 25 minuty po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego P.Maciąga najwyżej do głowy wyskakuję M.Raczyński i doprowadza do wyrównania. W drugiej części około 55 minuty zawodnik Wielmoży otrzymuję drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną kartkę. Od tego momentu oraz do końca potyczki mecz wyglądał tak , że Wielmoża mądrze się broniła i czekała na kontrataki, a Wolbrom nie za bardzo miał pomysł jak rozerwać szyki obronne gości. Najbliżej ze strony Przeboju był P.Kalarus , który ostemplował tylko poprzeczkę Wielmoży. Podział punktów sprawiedliwy. Dla Przeboju duży niedosyt po tym rezultacie.